CS:GO Overwatch ban kaldırılabilir mi?

Pawrien

Decapat
Daha fazla  
Selam. Hile kullanmadığım halde Overwatch ban yedim ve bir türlü kaldıramadım. Steam Destek'e defalarca kez yazmama rağmen bana açamayacaklarını söylediler ama yasağı kaldırılanlar varmış, pek emin değilim. Söylenilenlere göre gerçekten hile açılırsa, Overwatch yasağı bir süre sonra VAC yasağına dönüşüyormuş ama benim yasaklanmamdan bu yana 80 gün kadar geçti ve hala VAC'e dönüşmedi. Valve'a yazmam gerekiyormuş sanırım birkaç kez denememe rağmen cevap bile vermediler. Ne yapmam gerek ya da nereye mail atmam gerek? Bilen varsa söyleyebilir mi? Ya da kısaca hesabım sonsuza kadar yasaklı mı kalacak?

Ben 2 kez Overwatch ban yedim biri 90 gün diğeri 21 gün önce 2. sefer ban yememem gerekiyordu galiba açılmadı benimki de destek cevap vermiyor zaten.

Selam. Hile kullanmadığım halde Overwatch ban yedim ve bir türlü kaldıramadım. Steam Destek'e defalarca kez yazmama rağmen bana açamayacaklarını söylediler ama yasağı kaldırılanlar varmış, pek emin değilim. Söylenilenlere göre gerçekten hile açılırsa, Overwatch yasağı bir süre sonra VAC yasağına dönüşüyormuş ama benim yasaklanmamdan bu yana 80 gün kadar geçti ve hala VAC'e dönüşmedi. Valve'a yazmam gerekiyormuş sanırım birkaç kez denememe rağmen cevap bile vermediler. Ne yapmam gerek ya da nereye mail atmam gerek? Bilen varsa söyleyebilir mi? Ya da kısaca hesabım sonsuza kadar yasaklı mı kalacak?

Onlar hesabı detaylıca inceliyorlar evet kalkar ama nasıl kalkar kendileri bunun bir hata olduğunu teyit ederse kendileri verdikleri gibi kaldırıyor hesabın sahibinin hiçbir şey demesine gerek yok bu konu hakkında kaldırmazlarsa otomatikman hesap sonsuza dek yasaklı kalır galiba kural ihlali yaptın.

defalarca kez yazmama rağmen

Defalarca kez yazmanız gerekmiyor. Destek ekibinin verdiği cevap değişmez. Bunun yanı sıra yasaklanma ile alakalı tüm bilgiler önceden veriliyor zaten.

Ayrıca her oyun yasaklanması VAC yasaklanmasına dönüşmez. Yasaklanmada bir hata yoksa kaldırılmaz.

Geri
Yukarı