CS'de satılan her skinin bakiyesi beklenen bakiyeye düşüyor

GamerZ754

Decapat
Makaleler
8
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gtx 1650ti 8x2 16gb ram r5 4600h
Evet arkadaşlar, sattığım her skinde bakiye bekleyen bakiyeye düşüyor, kasalarda da aynı. Bundan 2 ay öncesinde sadece iade ettiğim oyunlarda oluyordu bu şimdi sattığım her şeyin ücreti bekleyen bakiyeye düşüyor. Cinnet geçirmek üzereyim, demin skin alayım diye skin sattım şimdi yine 2 gün bekleyeceğim bakiye gelsin diye bilet atıyorum bir şey yapamayız deyip geçiştiriyorla. R ha bire ha bire onu beklemek zorunda mıyım ben? Ara sıra olsa hadi neyse sattığım 2 skinden 1'i bekleyen bakiyeye düşüyor bu nedir ya?

Evet arkadaşlar, sattığım her skinde bakiye bekleyen bakiyeye düşüyor, kasalarda da aynı. Bundan 2 ay öncesinde sadece iade ettiğim oyunlarda oluyordu bu şimdi sattığım her şeyin ücreti bekleyen bakiyeye düşüyor. Cinnet geçirmek üzereyim, demin skin alayım diye skin sattım şimdi yine 2 gün bekleyeceğim bakiye gelsin diye bilet atıyorum bir şey yapamayız deyip geçiştiriyorla. R ha bire ha bire onu beklemek zorunda mıyım ben? Ara sıra olsa hadi neyse sattığım 2 skinden 1'i bekleyen bakiyeye düşüyor bu nedir ya?
Aynı durum bendede sürekli var ancak çözüm bulamadım bulabilen varsa sevinirim bende :)

Steam Guard'ı aktif ederseniz düzelebilir belki benim hesabım bayağıdır öyle hiçbir sorun yaşamıyorum.

Onun güven faktörü ile az da olsa ilgisi olduğunu duydum hocam CS de kimseye küfretmeden maç geçirmeye çalışın biliyorum zor ama bir deneyin.

Telefonunuza Steam Guard ekleyin.

Hiç ya da uzun süre satın alma yapmadıysanız kredi kartıyla 3-5 liralık birşeyler almayı deneyebilirsiniz. Steam ticari hesap gibi görüp taş koyuyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı