CS'de sticker fiyatları düşer mi?

BeratKzmz

Hectopat
CS Major turnuvasından sonra büyük ihtimalle kapsüller %75 indirime girecek ve abimle ortalama 100 tane açmak istiyoruz. Hem eğlenceli bir aktivite olur hem de kazanma oranımız yüksek ancak bir arkadaşımla konuştum geçen günlerde ve kapsül fiyatları düştüğü için yabancıların çok fazla açacağını ve piyasada çok sticker bulunması yüzünden sürekli bir fiyat düşüşü olacağını aldığım şeyler kâr ettirse dahi daha satılmadan çoğunun fiyatının çakılcağını söyledi. Düşününce mantıklı ancak bu olay ilk defa olmuyor daha önce de indirimler gelmişti ben yeni bir oyuncu olarak soruyorum, sticker fiyatları ne olur?

Eğlencesine diyorsun kâr amacıyla açacaksan hiç açma kapsul olarak kalsın. Eğlencesine açacaksan arkadasinin dedigi dogru fiyatlar yamulacak ama stickerlar indirim biter bitmez yavaş yavaş normale doner. CS2 çiktiginda ise kâr etmeye baslarsın.

Eğlencesine diyorsun kâr amacıyla açacaksan hiç açma kapsul olarak kalsın. Eğlencesine açacaksan arkadasinin dedigi dogru fiyatlar yamulacak ama stickerlar indirim biter bitmez yavaş yavaş normale doner. CS2 çiktiginda ise kâr etmeye baslarsın.

Hocam eğlencesine ancak 400TL'yi de çöpe atacak yürek yok ikimiz de öğrenci adamız kâr ettirmesin ancak 100TL'de olsa birazcık geri gelmesini isteriz.

Hocam eğlencesine ancak 400TL'yi de çöpe atacak yürek yok ikimiz de öğrenci adamız kâr ettirmesin ancak 100TL'de olsa birazcık geri gelmesini isteriz.

Hocam ona kesin bir şey diyemem hiçbir şeyde çikarmayabilirsin veya 2X 3X bile yapabilirsin parayı. 400TL 100TL olduğunda çok uzulmeyeceksen aç, ama ben olsam bekleyip kapsuller indirime girdiğinde kapsül alıp CS2 zamanı satıp kâr ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı