CSGO 300 FPS düştü

İşletim sistemi
Windows 10

CrawLz

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Dün her şey normaldi, 400 FPS alıyordum ancak bir anda 100'e düşüverdi. Sıcaklıkta bir problem yok. Oyunu sildim bir daha yükledim ama düzelmedi. Topluluk sunucularına girdiğim zaman yine 400 alıyorum fakat ölüm maçında 100 FPS oluyor ve oyun hafiften drop yiyor. Sebebini çözemedim arkadaşlar. Yardım ederseniz sevinirim.

mr.esat

Centipat
Yer
Konya
Allah Allah, son günlerde benim de FPS azaldı gibi. Ama benimki çok fazla değil, herhalde oyuna bir şeyler oluyor. Yarın sabah kalktığımızda Source 2 güncellemesi geliyormuş, düşünsenize.

diRk-dino

Picopat
Operasyon gelmeden önce rekabetçi maçlarda 90-100 FPS alıyordum. Şuan 40-50-60 civarında geziyor. Yeni güncellemeyi bekleyeceğiz.

Ah1mxt

Zeptopat
Arkadaşlar merhaba. Dün her şey normaldi, 400 FPS alıyordum ancak bir anda 100'e düşüverdi. Sıcaklıkta bir problem yok. Oyunu sildim bir daha yükledim ama düzelmedi. Topluluk sunucularına girdiğim zaman yine 400 alıyorum fakat ölüm maçında 100 FPS oluyor ve oyun hafiften drop yiyor. Sebebini çözemedim arkadaşlar. Yardım ederseniz sevinirim.
Tek çözüm bilgisayarı sıfırlayıp cs goyu tekrar indirmek, bana da yaşanmıştı sadece böyle cozuluyor hocam

Yukarı