Çözüldü Valorant'ta FPS 300'den 10'a düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LonelyDarkSide

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle selam, benim ekran kartım AMD RX 6600, işlemcim ise AMD Ryzen 5 3600. düne kadar hiçbir şey yoktu 300 civarlarında FPS alırken bugün 10 FPS üstünü göremiyorum, ayarlara baktım FPS sabitlenmiş değil, sadece Valorant oynarken oluyor, sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• wtf.PNG
    wtf.PNG
    18,3 KB · Görüntüleme: 51
Arkadaşlar öncelikle selam, benim ekran kartım AMD RX 6600, işlemcim ise AMD Ryzen 5 3600. düne kadar hiçbir şey yoktu 300 civarlarında FPS alırken bugün 10 FPS üstünü göremiyorum, ayarlara baktım FPS sabitlenmiş değil, sadece Valorant oynarken oluyor, sebebi nedir?

Performans modunda olup olmadığını kontrol eder misin? Her ne kadar bu derece FPS düşürmese de galiba AMD'nin de kendi ekran kaydı uygulaması vardı diye biliyorum. Onu da bir kontrol eder misin?

Performans modunda olup olmadığını kontrol eder misin? Her ne kadar bu derece FPS düşürmese de galiba AMD'nin de kendi ekran kaydı uygulaması vardı diye biliyorum. Onu da bir kontrol eder misin?
AMD Graphics Profile'dan mı bahsediyorsunuz? Ondan bahsediyorsanız ESports modunda kullanmaktayım, bilgisayardaki güç seçenekleri bölümünde Performans modu seçili.

Razer Cortex yüklü mü bilgisayarda? Yüklüyse kapatıp dener misin?

Çözüm

Geri
Yukarı