CSGO Güncelleme Sonrası Sabit 10 FPS Almak

AATROX28

Hectopat
Daha fazla  
Dayımla beraber CS oynayacaktık. Sonra Steam'ı açtım ve CS:GO'ya 2.3 GB'lik bir güncelleme indirdi. Sebebini de anladım. Yeni gelen Sirocco mapi. Sıkıntı burada başlıyor. Ana menüye girince ne yaparsam yapayım FPS 10'a sabit. Bazen 11 oluyor. Mouse'nin imleci de donuyor. "fps_max 0" yapıyorum hala devam ediyor. Güncellemeyi yapmadan önce ana menüde 60-90 arası alıyordum.
Güncelleme yaptıktan sonra oyun içinde aynı şekilde 60-70 arası alıyordum ama simdi oyuna girince oyun içi 40-60 ana menüde 10 FPS alıyorum.

Bu komutu CS:GO'nun ''başlatma seçeneklerini ayarla'' kısmına yazıp bir de öyle deneyin.
-disable_d3d9ex
saolun deniyorum hemen
kodu yaptıktan sonra birşey keşfettim. Oyunda ana menüde 20-10 arası dolaşıyor vede mausenın donması duzeldı. keşfettiğim yer şurası. oynadaki herhangi modda başlat butonuna basınca fps 10-11 e sabitleniyor
ve yeniden mause donmaya başlıyor

Son düzenleme:
saolun deniyorum hemen
kodu yaptıktan sonra birşey keşfettim. Oyunda ana menüde 20-10 arası dolaşıyor vede mausenın donması duzeldı. keşfettiğim yer şurası. oynadaki herhangi modda başlat butonuna basınca fps 10-11 e sabitleniyor
ve yeniden mause donmaya başlıyor
Hocam sizin de yazdığınız gibi gelen büyük güncellemeden sonra donmalar, kitlenmeler, aşırı derecede FPS düşmeleri herkeste oldu. Yani sadece sizde olan bir durum değil çoğu kişi bu durumdan muzdarip şu anda. Sanırım bu sorunların kökten çözümü yeni gelen güncelleme olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı