CSGO Kırık Diş Operasyon Bileti İndirime girer mi?

@TSML bileti alınca bedavadan TP mi veriyor? @southwest ilk mail ile almıştım. @reddline her hafta görevleri tamamlayınca o kadar TP veriyor mu ya?
Şimdi her 8 yıldız aldığında sana 1 tp veriyor. 16 haftadan hiç ugraşmasan 16 TP rahat alırsın.
17 level olursun. 5 Hafta da oynayarak kazan al sana 22 level.

@TSML bileti alınca bedavadan TP mi veriyor? @southwest ilk mail ile almıştım. @reddline her hafta görevleri tamamlayınca o kadar TP veriyor mu ya?

Operasyonu aldığın an 7-8 Level atlaman için bonus TP artı gibi bir şey veriyor sonra operasyon jetonunu mesela ilinden gümüşe çıarınca 1 tane gümüşden altına çıkarınca 1 tane veriyor son seviyeye getirincede 1 tane veriyor yani Prime bedava geliyor gibi.
@bados123 ilk mail ile almanın pe bir yararı olduğunu düşünmüyorum hesabın ilk sahibi değilsin sonuçta.

Girerse yan hesaba da satın alacağım çünkü. Gidip 50₺'ye Prime hesap aldım GameSatış'tan.

Kankam birçok site var daha uygun fiyata satan hesappazarim daha sonra bir Rust sitesi lolz. Guru 15 TL'ye CS:GO'da Prime Silver 3 hesap aldım ve hesapta 20 tane oyun vardı Şu anki değeri 70 TL :D

Hata yapmışsınız. Ben de yan hesabıma alacağım. Hesap yeni zaten Her hafta gelen görevleri yapsanız rahat 2 leveliniz oluyor. Diyelim ki bu hafta kasmaya başladınız 12.hafta'ya kadar her haftadan gereken yıldızı alsanız Bonus tplerle çok rahat prime olunuyor. Yazık olmuş 50 TL'ye.
konu dışı ama neden yan hesaplarınıza alıyorsunuz bilmediğimden soruyorum

konu dışı ama neden yan hesaplarınıza alıyorsunuz bilmediğimden soruyorum
Kasa alıp yatırım yapmak yada daha çok kazanmak için. Örneğin ben risk alıp 25 koleksiyon açıcam.
Hiç bir şey çıkmasa bile bir zararım olmuyor. Hesabı 60-70'e madalyalı ve prime satacağım. Bilet parası da çıkar.

Geri
Yukarı