CSGO Kırık Diş Operasyon Bileti İndirime girer mi?

Ana hesabımda 271₺ kazandım, 2 tane kasa ve 2 sticker duruyor, FH 4 Ultimate ve arkadaşıma ETS 2 Türkiye ek paketini aldım, hala 101₺ var. Yan hesabımda 247₺ kazandım, 2 kasa ve 2 sticker duruyor, oradan gelen parayla 2 bilet aldım, 2 yan hesabıma aktarıp oradan kasa ve sticker alacağım, belki de 2 tane silah açarım.

Ana hesabımda 271₺ kazandım, 2 tane kasa ve 2 sticker duruyor, fh 4 Ultimate ve arkadaşıma ETS 2 Türkiye ek paketini aldım, hala 101₺ var. Yan hesabımda 247₺ kazandım, 2 kasa ve 2 sticker duruyor, oradan gelen parayla 2 bilet aldım, 2 yan hesabıma aktarıp oradan kasa ve sticker alacağım, belki de 2 tane silah açarım.

Gördüm seni FH4'te :D benim PC iyi olsa ben de alacaktım da... Ben de kontrol koleksiyonunda ilk açışımda direkt 210 TL famas cıkardım toplam 60 yıldızı koleksiyona harcadım koleksiyondan 300 falan geldi öncesinde de garanti olsun diye 20 tane de kasa aldım. Neredeyse 400 TL gibi bir şey oldu ilk hesabımda da biraz hata ettim 4.70 TL'deyken sattım. Bir de komisyon da var tabii. Ve daha iki hesaba da çekeceğim. İnşallah kendimi tutabilirim de koleksiyondan açıp batmam önceki hesapta katladım ama belli olmaz 😃

Bence 20 tane kasa ve 20 tane sticker depolasan iyi olur, bir de 2'şer tane bilet. Fazla harcama, Steam parasını nakit olarak dönüştürürsün indirim dönemlerinde.

Ya vallahi bileti saklayayım mı saklamayayım mı ek olarak bilemiyorum. İndirim dönemi ne bir de gerçege nasıl dönüştürürüm Steam parasını? Bazı videolarda görmüştüm de %60'ını veriyorlar onun yerine kendim skin alıp uyguna satsam bile yine 70'i falan gelir.

3-4 hesap aldım kasaları sattım, elde ettiğim parayla 5 tane hesaba daha operasyon satın aldım. Şimdi o 5 hesabı da kasıp satınca güzel bir bıçak alacağım.

Kanka vallahi ben toplamda 10 tane yaptım neredeyse yapabilrsem zorlayıp 12 14 tane yapacağım. Bir de hesaplar kaç Level'e geldi senin? Ben hesapları da satmayı düşünüyorum. Ve hangi bıçağı alacaksın ben karambit veya kelebek istiyorum da sıkıntı çıkmaması lazım etüt falan var. Bir de sizce 2800'e kelebek kötü olan Safari ağı mı yoksa aynı fiyata karambit mi?

Kanka vallahi ben toplamda 10 tane yaptım neredeyse yapabilrsem zorlayıp 12 14 tane yapacağım. Bir de hesaplar kaç Level'e geldi senin? Ben hesapları da satmayı düşünüyorum. Ve hangi bıçağı alacaksın ben karambit veya kelebek istiyorum da sıkıntı çıkmaması lazım etüt falan var. Bir de sizce 2800'e kelebek kötü olan Safari ağı mı yoksa aynı fiyata karambit mi?
Karambitin hangi skini olduğuna bağlı. 17-18 Levele geldi hesaplar. 1700 TL gibi bir param oluyor Pala bıçağı Tiger Tooth FN alacağım.

Karambitin hangi skini olduğuna bağlı. 17-18 Level'e geldi hesaplar. 1700 TL gibi bir param oluyor pala bıçağı tiger tooth fn alacağım.

Yemin ederim durumum senle aynı ve ben de palayı çok seviyorum. Ama herkes stiletto daha iyi dedi sonra dedim neyse almayayım. Çünkü ileride nakit yapmam gerekecek. Alıcı çıkmaz diye almayacağım. Bir de kanka ben 3 lw e geldim azaltılmış vermeye başladı sen kaçtayken bitirdin görevleri. Ve kaç yıldızda bir bonus veriyor?

Geri
Yukarı