csgo-skins.com güvenilir mi?

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
Bu siteyi bir YouTuber'den gördüm (500k üzeri abonesi olan tanındık bir YouTuber) ve 0.50$ verdiğini öğrenince siteye Steam hesabımla giriş yapmak istedim. Fakat Steam Guard'ım olmadığı için hesabımın çalınıp çalınmayacağından şüpheliyim. Bir de siteye 5$ yükleme yapamadan skin çekemiyor muyuz? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Belli bir miktar para yüklemeden skin çekemiyorsunuz diye biliyorum fakat güvenilirdir ben daha önce kayıt oldum bir şey olmadı.

Skin çektiniz mi? Açıkçası günde 30 cent alsam 5 dolar yüklemek pek de bir şey değil.
Skin çekmedim o işler biraz uzun süreli kazandırıyor biraz uğraştım fakat hiçbir şey elde edemedim kullanmama gerek olduğunu düşünmüyorum fakat yine de kullanmak istiyorsan senin tercihin...

Skin çekmedim o işler biraz uzun süreli kazandırıyor biraz uğraştım fakat hiçbir şey elde edemedim kullanmama gerek olduğunu düşünmüyorum fakat yine de kullanmak istiyorsan senin tercihin...

Ben Instagram, Facebook ve günlük kasa açmak için kullanmayı düşünüyorum. Cevabın için sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı