Csgo-skins.com güvenilir mi?

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Sitenin login olma kısmında sıfırdan hesap girdirmiyor, otomatik Steam hesabı buluyor fotodaki gibi. Ama çok şüphelendim çünkü 2 3 kasada bir skin geliyor bu skinleri ve 0.58 dolar bakiyeyi 12 13 günde elde ettim bu hiç normal durmuyor. 2 dolar deposit istiyor bu arada. Sitenin aktif 25 bin takipçili bol yorumlu Instagram ve Facebook'u da var bazı günler Free kasa kodu paylaşıyorlar orada da. Affliate olayı da var. Aslında legit de duruyor çok kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Site: https://csgo-skins.com/

1682593518921.png

1682593457023.png

Sitenin login olma kısmında sıfırdan hesap girdirmiyor, otomatik Steam hesabı buluyor fotodaki gibi. Ama çok şüphelendim çünkü 2 3 kasada bir skin geliyor bu skinleri ve 0.58 dolar bakiyeyi 12 13 günde elde ettim bu hiç normal durmuyor. 2 dolar deposit istiyor bu arada. Sitenin aktif 25 bin takipçili bol yorumlu Instagram ve Facebook'u da var bazı günler Free kasa kodu paylaşıyorlar orada da. Affliate olayı da var. Aslında legit de duruyor çok kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Site: https://csgo-skins.com/

Eki Görüntüle 1756550

Eki Görüntüle 1756545
2. Fotoğraftaki olay eğer tarayıcıda steam profilin açık ise otomatik bulur şifre girdirtmez.
Siteyi güvenilir mi tam olarak güvence veremem ama bir ara bende giriş yapmıştım. Yanıcaksak birlikte yanacağız :D

2. fotoğraftaki olay eğer tarayıcıda Steam profilin açık ise otomatik bulur şifre girdirtmez.
Siteyi güvenilir mi tam olarak güvence veremem ama bir ara bende giriş yapmıştım. Yanıcaksak birlikte yanacağız :D

Hayır onu demek istemedim. Scam sitelerin çoğunda aynı Steam login ekranını hazırlıyorlar ama aslında Steam login ekranı değil onların hazırladığı bir benzeri buraya yazdıklarınız adamlara gidiyor direkt sen de login olmuş gibi oluyorsun burada öyle bir şey yok yani onu demek istedim.

2. fotoğraftaki olay eğer tarayıcıda Steam profilin açık ise otomatik bulur şifre girdirtmez.

Vallahi skin çıkması çok hoşuma gidiyor çekmek istiyorum 2 dolar da fazla bir para değil ama yine de merak ediyorum ya. Upgrade de yapasım var aslında ama sitelere hiç güvenmiyorum upgrade konusunda.

Şimdi biraz araştırıdm da sürekli stock yok sorunu veriyormuş skinleri çekmeye çaklışırken.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı