CSGO'da Maç Kazanamamak

mustafas03

Hectopat
Daha fazla  
Nerede ne kadar troll, boosted hesap varsa maçıma ve benim takımıma denk geliyor. Karşısı da maşallah Astralis oluyor hep. 8 maçım lose 8 maçtır başıma gelen olay bu.

Rankım; Supreme.

Allah aşkına nasıl kurtulunur şu trollerden hiçbir şey bilmeyen insanlardan.

iyi oynadığını veya senin gibi sadece win almaya girdiğini düşündüğün birisi hariç herkesi mutele radardan oyun oyna. Supremeyken ben de öyle oynuyordum gayet yeterli radar kontrolü. Sesli info sadece rushlarda yeterli.

Bu hemen her rekabetçi oyunda yaşanan sorun. Tek çözümü beraber oynamaktan keyif alacağın, uyumlu arkadaşlar ile oynamak. Yoksa eğer edinmek. :) Rastgele denk geldiğin kişilerde sorunsuz sonuç almak pek mümkün değil.

Bir çok Twitch yayıncısının discord adresleri var. Oyun odaları var ve bu odalar da yeni insanlar ile tanışıp oyunlara ekip olarak girebilirsiniz böyle bir çözüm olabilir yani takım-ekip arkadaşları lazım.

Nerede ne kadar troll, boosted hesap varsa maçıma ve benim takımıma denk geliyor. Karşısı da maşallah Astralis oluyor hep. 8 maçım lose 8 maçtır başıma gelen olay bu.

Rankım; Supreme.

Allah aşkına nasıl kurtulunur şu trollerden hiçbir şey bilmeyen insanlardan.
MM yerine faceit girip kendini daha iyi profyonelleştiribilirsin dostum. Bana da Global rankta olmama rağmen troll adamlar gelıyor. Adam global rankta sadece Revolver oynuyor dostum. :(

MM yerine faceit girip kendini daha iyi profyonelleştiribilirsin dostum. Bana da Global rankta olmama rağmen troll adamlar gelıyor. Adam global rankta sadece Revolver oynuyor dostum. :(
Faceitte de en az 7 level olmak gerekiyor... onun aşağısı MM'den beter maalesef.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı