CSGOEmpire paramı çaldı

Valve bu konuda hiçbir şey yapamaz. Boşuna uğraşmasına gerek yok. Üçüncü parti sitelerde yaptığınız işlemlere herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değil. Kaldı ki Steam üzerinden çaldırsan bile geri iade işlemi yapmıyorlar.

İnsanların bu tür saçma sapan siteleri kullanmaktan vazgeçmeleri gerekiyor.
Aynen maalesef öyle zaten kumardan kazanmışım bıçağı fakat hiç oynamadan kaybetmek istemiyorum kendi ellerimle kaybetmek istiyorum.

Steam birşey yapmaz, ordan umudunu kes bir kere. Bazen sitenin sonuna .com yerine .con yapıyorlar öyle konularda dikkatli ol. Zaten CSGOEmpire' a VPN siz girilmiyor. VPN ile girince de item depositleyemiyorsunuz. Empire destek yapabilir ancak ne yapılırsa gönderdiğin kişiyle de iletişime geçmeye çalış.

Steam birşey yapmaz, ordan umudunu kes bir kere. Bazen sitenin sonuna .com yerine .con yapıyorlar öyle konularda dikkatli ol. Zaten CSGOEmpire' a VPN siz girilmiyor. VPN ile girince de item depositleyemiyorsunuz. Empire destek yapabilir ancak ne yapılırsa gönderdiğin kişiyle de iletişime geçmeye çalış.
Aynen vpnsiz girilmiyor, bende vpn ile yapıyordum zaten. desteğe yazdim soyle bir mesaj gönderdiler. Fakat dün 6 dan beri bekliyorum hala cevap yok

Dosya Ekleri

• IMG_20200204_101538.jpg
    IMG_20200204_101538.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 341
Aynen vpnsiz girilmiyor, bende vpn ile yapıyordum zaten. desteğe yazdim soyle bir mesaj gönderdiler. Fakat dün 6 dan beri bekliyorum hala cevap yok
Şuan işleme alınmış, işlem bittiğinde yükleyeceğiz diyorlar. Bu hemen yapılacak bişey değil. Eğer sistemsel bir sıkıntı ise yüklerler. Empire kıytırık bir site değil. Ama kendi hatandan dolayıysa geçmiş olsun.

Şuan işleme alınmış, işlem bittiğinde yükleyeceğiz diyorlar. Bu hemen yapılacak bişey değil. Eğer sistemsel bir sıkıntı ise yüklerler. Empire kıytırık bir site değil. Ama kendi hatandan dolayıysa geçmiş olsun.
Kendimden dolayi bir hata değil her zaman yaptığım gibi yaptım doğru kişiye gönderiyor muyum acaba diye kontrol de ettim kaç defa inşallah gönderirler
Beyler paramı verdiler 400 dolar a katladım ama açgözlülük yüzünden hepsini kaybettim bet pişmanlıktır oynamayın

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı