BoaCompra paramı çekti ama itemi vermedi

neworlgames

Decapat
BoaCompra ile skin satın aldım fakat şu ibare geldi ve paramı çektiği halde vermedi ne yapmam gerekiyor? Acil destek.

Sipariş durumunuz: İncleme Altinda
Siparişiniz şu anda incelemede ve bu işlem 24 saat kadar sürebilir. İnceleme sonrasında ya ödemeniz tamamlanacak ya da tutarı kullanılan kredi kartına iade edilecektir. İade işlemleri 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

Sipariş Numarası:
Market:
vs

Son düzenleyen: Moderatör:
Siparişiniz şu anda incelemede ve bu işlem 24 saat kadar sürebilir. İnceleme sonrasında ya ödemeniz tamamlanacak ya da tutarı kullanılan kredi kartına iade edilecektir.
Sorunun cevabı zaten yazıyor :)

Sorunun cevabı zaten yazıyor :)

Ben nedenini merak etmistim hocam. Daha oncesinde bir cok alisveris yaptim hicbir sikinti yasatmadi simdi neden oldugunu anlayamadim. Neden beklemede beklemedeyse veya incelemedeyse neden param cekildi iletisim kurabilecegim bir mecra da yok beni direk brezilyaya mi amerikaya mi ne.bir yere yonlendiriyorlar bir seyler yaziyorum canli chat ozelligi koymuslar cevap veren olmuyor. Internette de bir kac kiside gordum 2015 2016 da felan yasamislar steam toplulukta paylasmislar ama ne oldu sonra.yazmamislar sizinde basiniza boyle bir sey geldi mi bekledik 2 gun daha bekledik Pazartesiden sonra da bekledik sonra duzelir mi param en olmadi iade edilebilir mi ?

BoaCompra ile skin satın aldım fakat şu ibare geldi ve paramı çektiği halde vermedi ne yapmam gerekiyor? Acil destek.

Siparişiniz şu anda incelemede ve bu işlem 24 saat kadar sürebilir. İnceleme sonrasında ya ödemeniz tamamlanacak ya da tutarı kullanılan kredi kartına iade edilecektir. İade işlemleri 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

Sipariş Numarası:
Market:
vs

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum.Sorunu çözebildiniz mi?
24 saat içinde sipariş onaylandı mı?

Geri
Yukarı