Csmoney takas yapmak

emres01

Hectopat
Merhaba. Direkt konuya girmek istiyorum. Elimde 600 lira değerinde deagle ocean Drive skini var. Biriyle takasa girmek istemiştim. Bana bir tane AUG skini söyledi. Skin 2 lira değerinde Steam'de ama üzerinde 2018 yılından stickerlar var. Stickerın değeri de 1700 TL değerinde. Bana "csmoney sitesinden stickerın da parasını alabilirsin oradan bu parayla bıçak çekebilirsin" diyor. Bu olay doğru mu? Yani sonuçta ben 600 liralık deagle skinimle, 2 liralık AUG skini takaslayacağım. Ama AUG'un üzerindeki stickerların değeri fazla. Bu dediği csmoney sitesinde geçerli oluyor mu? Çünkü normalde skini kazıyınca satılmıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 74
Steam inventory helper diye bir uzantı eklememi istedi. Ekledim. Bana attığı sslerdeki gibi aynı. Steam inventory uzantısını ekleyince bunlar çıktı. Sizce yalan mı söylüyor?

Dosya Ekleri

• fggfgf.jpg
    fggfgf.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 66
Steam inventory helper diye bir uzantı eklememi istedi. Ekledim. Bana attığı SS'lerdeki gibi aynı. Steam inventory uzantısını ekleyince bunlar çıktı. Sizce yalan mı söylüyor?

Yalan hocam aynı skinden bir sürü var pazara yazın. AUG hatıra stickerleri onlar 2TL değerinde.

Hocam steam pazarında Skadoodle (Altın) | Londra 2018 aratınca 25000 TL değerinde çıkıyor. O yüzden kafam karışmıştı.
Silah üzerindeki çıkartmayı satamazsın. Çıkartmalar, silahı değerlendirir ama o silaha kimse o kadar para vermez. Boştan yere kanma, dolandırmaya çalışıyor. Birisi sana elinden düşük bir şey alıp yüksek bir şey vermeye çalışıyorsa her zaman bir dolandırıcılık olabileceğini düşün.

Böyle çok fazla kişiyi kandırıyorlar, kolay para kazanacağım derken elinde 0 oluyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı