Csmoney takas yapmak

Silah üzerindeki çıkartmayı satamazsın. Çıkartmalar, silahı değerlendirir ama o silaha kimse o kadar para vermez. Boştan yere kanma, dolandırmaya çalışıyor. Birisi sana elinden düşük bir şey alıp yüksek bir şey vermeye çalışıyorsa her zaman bir dolandırıcılık olabileceğini düşün.

Böyle çok fazla kişiyi kandırıyorlar, kolay para kazanacağım derken elinde 0 oluyor. :)
Hocam evet silahın üzerindeki sticker satılmıyor biliyorum, ama bana "csmoney'de stickerın da parasını alıyorsun" dedi.

@emres01 bu zaman kadar o siteyi kullandığımda çıkarmadan ekstra para kazandığımı görmedim, gördüysem de fark etmedim. Boştan yere kolay para kazanayım derken elindekini kaybetme riskini almak istiyorsan deneyebilirsin. Sonradan "Dolandırıldım!" diye konu açmazsın umarım.

Hocam evet silahın üzerindeki sticker satılmıyor biliyorum, ama bana "csmoney'de stickerın da parasını alıyorsun" dedi.
O zaman karşılığını kendisi neden csmoney üzerinden almıyormuş onu da sorun. Kimse size daha değerli olan bir şeyi daha ucuz bir item karşılığında vermez, o riske hiç girmemelisin. Skin scam olayları CS:GO üzerinde fazlasıyla mevcut, dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

İlk defa dolandırılmak için bu kadar gönüllü birini görüyorum. Arkadaşım Bilal'e anlatır gibi anlatıcam.
Hatıra skinlerdeki stickerlar beş kuruş etmez, skine değer katmaz. Hiçbir site dandik bir skindeki sticker'a para ödemez.
Çok mu hayırsevermiş hayırdır? Siteye kendi neden vermiyormuş?

İlk defa dolandırılmak için bu kadar gönüllü birini görüyorum. Arkadaşım Bilal'e anlatır gibi anlatıcam.
Hatıra skinlerdeki stickerlar beş kuruş etmez, skine değer katmaz. Hiçbir site dandik bir skindeki sticker'a para ödemez.
Çok mu hayırsevermiş hayırdır? Siteye kendi neden vermiyormuş?
Dolandırılmak için hevesli olsam buraya bu konuyu açmazdım herhalde :)
Detaylı öğrenmek için sordum hocam. Başka sitelerde de araştırmıştım da bazıları "normal fiyatının üzerinde verir" diyen biri vardı o yüzden detaylı anlatılmasını istedim.
Cevaplar için teşekkürler.

Geri
Yukarı