CSR8510 A10 Windows 10 Bluetooth driver sorunu

Hakan.T

Decapat
Daha fazla  
Anakartımın Bluetooth özelliği yok bu yüzden USB Bluetooth cihazı kullanıyorum. Kullandığım cihaz ise “csr CSR8510 A10 4.0” temiz bir Windows 10 kurduğumda ve Windows uptade yaptığımda Bluetooth ünlem gitmiyor. Aygıt yöneticisini açıyorum. ASUS Bluetooth var. Driver’ını kuruyorum ama gitmiyor. Acaba eksik mi kurdum diyorum. Driver pack ile taratıyorum ve kuruyorum yine de gitmiyor. Kullandığım cihazın sitesindeki driver Windows 10 ile uyumlu değil. Windows 7 ile uyumlu. Özellikler>uyumluluk kısmından Windows 7 seçip kurmayı bende biliyorum ama kurmak istemiyorum. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru sürücüyü indirdiğine eminsen dosyaları çıkart ve aygıt yöneticisinden donanımı seç ve sürücü güncelleştir kısmından dosyaları gösterip dene.
Denedim olmadı. Dosya uzantısı "inf" şeklinde bulmaya çalışıyorum. İnternette nedense hep "exe" halinde var.

Denedim olmadı. Dosya uzantısı "inf" şeklinde bulmaya çalışıyorum. İnternette nedense hep "exe" halinde var.

Bazı exe dosyaları sfx arşividir, yani WinZip, WinRAR, 7Z gibi programlarla sağ tıklayıp klasöre çıkarabilirsin. Bazıları da kendilerine temp klasörüne açarlar. Başlat, çalıştır %temp% yazarsan o klasöre gidebilirsin. Bu iki yoldan biri ile inf dosyasına ulaşabilirsen aygıt yöneticisinden kurabilirsin.

Geri
Yukarı