css-html- php-asp- photoshop bilen Ekip arkadaşlari ariyorum !

mpolat38

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 2 seneyi geçkin freelance olarak web tasarım yapmaktayım. Artık biliyorsunuz günümüzün teknolojisiyle tek başınıza bazı şeylerin üstesinde gelemeyebiliyorsunuz. Kayseri'de yaşıyorum yaş 30 ve aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları arıyorum.

Css-html- php-asp- photoshop bilen ve yaratıcı fikirlere sahip arkadaşlara ihtiyacım var.
sadece iş değil güzel bir dostlukta edinme açısında bir ekip kurmak istiyorum.

Eğer benim gibi internet başında vakti öldüren ve bu vaktini boşa harcamak istemeyen arkadaşları bekliyorum.

Ekibe gerçekten katılmak isteyen ve bu sayede para kazanmayı hedefleyen arkadaşlar var ise bu konu altına e-mail adreslerini bana iletmeleri yeterlidir.

Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
php konusunda iyiyimdir, CodeIgniter FW biliyorum ve Wordpress için eklenti, tema yazabiliyorum. PHP, MySQL, HTML5 ve CSS bilgilerinin yanısı jQuery bilgimde bulunmaktadır. Beni de listeye ekleyebilir misiniz?

EKiP 5 kişi oldu arkadaşlar.

Öncelikle Takım gruplarımızı oluşturmalıyız.

1- Tasarım Ekibi : Grafik Tasarım ve Dizayn
2 Kişi veya üstü
2- Yazılım : Php-html-css - java - asp diğer..
4 Kişi
3- Pazarlama : Müşteri odaklı çalışmalar yapabilecek
5 Kişi
5- Planlama : Web sitesi için yapılan çalışmalar ve ön plan
Genel

yukarıdaki grupları oluşturduğumuz zaman çalışmalarımıza yön verebilir ve başlayabiliriz inşallah

Kolay gelsin !

mekanweb.com

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı