PHP ve CSS beraber düzgün çalışmıyor!

RoiDesidero

Decapat
Yer
Lyon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Forumda yeni olduğum için konuyu tam nereye açacağımı bilemedim bu bölüm uygun gibi geldi. Neyse konuya döneyim; ben ufak çaplı kendimi geliştirmek adına bir site üzerinde çalışıyorum. PHP öğrenmek için localhost vs. kurdum her şeyi halletim site tam güzel çalışıyor CSS ve PHP dosyaları arasında bir sıkıntı yok derken CSS'de yaptığım değişiklikler siteye etki etmemeye başladı. Yani Daha önceden CSS dosyasına yazdığım kodlar vs. düzgün çalışıyor ama daha sonra butonlar ve input text'ler için eklediğim kodlar çalışmıyor. Problem Localhost ile alakalı diye düşünüyorum çünkü normal HTML yoluyla direk açtığım zaman sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama localhost üzerinden açınca kodlar çalışmıyor.

CSS'e eklediğim kodlar:
370652

HTML/PHP dosyası:
370651

Büyük ihtimalle basit bir bölümü atlıyorum ya da bir şeyleri unutuyorum ama sabahtan beri bulamadım ve can sıkıcı bir hal almaya başladı, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar belki yardım edebilir.

css dosyalarinin yanina dinamik bir parametre ekleyerek import yap.

ornek:

style.css?v=215491258

Server her yeni build edildiginde browser Cache yenilenir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı