CSS kodundaki hatalar nasıl anlaşılır?

Burada bölümlerine bakabilirsiniz hocam. Bakıp neleri öğrenmem önemli, neleri ğrenmek pek önemli değil söylerseniz çok mutlu olurum. :)

6'ya kadar gelin. Oradan Tailwind'i YouTube'dan Prototurk'den öğrenin görün zaten basit. Oradan JavaScript ama CSS bitti diye hemen atlama. Büyük siteler yap. Mesela Technopat gibi.

Hocam ASP.Net ya da SQL'e gerek yok mu?
Ben ön kısmı için dedim. Arka kısımdan pek bilgim yok.

Tailwind avantajı nedir hocam?
CSS yazmak yerine yazılmış olan CSS'leri yazıyorsunuz. Mesela bg-500-pink kodu ekliyorsunuz HTML inline css olarak ve pembe rengin 500 tonu geliyor. Azıcık bakın anlarsınız zaten. Hatta önerim şudur. Şuan ki yaptığınız sitenin aynısını yapmayı deneyin tailwind ile. Hiç videoya gerek yok. Tailwind'in sitesine gidin ve sadece ihtiyacınız olan şeyi yazın ve orada ki kodlar ile uyarlayın.

Burada bölümlerine bakabilirsiniz hocam. Bakıp neleri öğrenmem önemli, neleri ğrenmek pek önemli değil söylerseniz çok mutlu olurum. :)
Vay be, Sadık hocam, telefon numarası bile hala duruyor. Güzel bir kurs hocam. Boş konular zaten yok, zaten "Tercihen" diye belirtilmiş olan yerlerde şart yok. Sadece SQL kısmını yabancı kaynaklardan dinlerseniz daha basit anlatımları oluyor.

CSS yazmak yerine yazılmış olan CSS'leri yazıyorsunuz. Mesela bg-500-pink kodu ekliyorsunuz HTML inline css olarak ve pembe rengin 500 tonu geliyor. Azıcık bakın anlarsınız zaten. Hatta önerim şudur. Şuan ki yaptığınız sitenin aynısını yapmayı deneyin tailwind ile. Hiç videoya gerek yok. Tailwind'in sitesine gidin ve sadece ihtiyacınız olan şeyi yazın ve orada ki kodlar ile uyarlayın.
Mesela doküman kısmına girin ve aratın. Flex için mesela. Veya font size.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-05-02-16-30-397_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-05-02-16-30-397_com.android.chrome.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2023-03-05-02-17-25-887_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-05-02-17-25-887_com.android.chrome.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 19
Vay be, Sadık hocam, telefon numarası bile hala duruyor. Güzel bir kurs hocam. Boş konular zaten yok, zaten "Tercihen" diye belirtilmiş olan yerlerde şart yok. Sadece SQL kısmını yabancı kaynaklardan dinlerseniz daha basit anlatımları oluyor.
Numarası nerede acaba?
Bu sende ki rozeti almak için hiç uyarı yememiş olmamız mı lazım?

Numarası nerede acaba?
Bu sende ki rozeti almak için hiç uyarı yememiş olmamız mı lazım?
Numarasını kendisinden istemiştim, sadece yoksa Udemy içinde yoktur diye düşünüyorum. Rozetin nasıl alındığını bilmiyorum, ama programlama konusunda fazlasıyla aktif olduğum için verildiğini düşünüyorum. Uyarı hakkında bir bilgim yok. Ancak o kadarda önemli bir rozet olduğunu düşünmüyorum sonuçta rozet yokkende aktiftim.

Numarasını kendisinden istemiştim, sadece yoksa Udemy içinde yoktur diye düşünüyorum. Rozetin nasıl alındığını bilmiyorum, ama programlama konusunda fazlasıyla aktif olduğum için verildiğini düşünüyorum. Uyarı hakkında bir bilgim yok. Ancak o kadarda önemli bir rozet olduğunu düşünmüyorum sonuçta rozet yokkende aktiftim.
Anladım. Yok merak ettim sadece. Ben aslında her yerden aktifim. Büyük ihtimalle ceza almamak gerekiyordu. 40 adet uyarım var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı