Cst lastik nasıldır?

CST'nin lastikleri ya sert olur ya da tam ortası, yağmurda tutuşu aşırı kötüdür, kendi deneyimlerimden söylüyorum, MTB kullandığım için lastiğin önemini ve hangi lastiğin nasıl olduğunu çok iyi biliyorum, yer kuruyken ön freni kullandığımda arada kitlendiği hatırlıyorum tekerin normal bir lastikte kitlenmemesi lazım. Maxxis > Schwalbe = Impac(Yan Sanayi ama birebir aynı markanın hamuru) = Continental > CST > Diğer markalar.
İstersen hangi işle uğraştığını söyle ve bulduğun lastikleri at, diş yapısına göre hangisinin iyi olduğunu söyleyebilirim, bu arada bilinmedik markadan alma.
çok geç ürün elime ulaştı fakat çok sert değil tam ortası. Yol tutuşunu test edicem ama fazla bir şey beklemiyorum.
Continental markasını öneririm yol tutuşu ve arazi tutuşu gayet tatmin edicidir. Daha önceden cst kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım memnun olmadıklarını söylediler.
continental çok pahalı ama .d

1 yıl gibi bir süredir Continental RaceKing 2.2 kullanıyorum. Gerek arazi performansı olsun gerek asfalt performansı olsun gayet memnunum. Ayrıca telsiz lastik olması çok hafiflik sağlıyor. Tanesini 120₺ den almıştım.

Dosya Ekleri

• 20200903_082052_2.jpg
    20200903_082052_2.jpg
    505,2 KB · Görüntüleme: 42

Yeni konular

Geri
Yukarı