CT500P2SSD8 SSD güncellemesi yapılmalı mı?

KermitheFrog

Hectopat
Kullandığım Laptopta başlıktaki SSD mevcut. Crucial Storage Executive programını indirince program bana SSD için bir güncelleme olduğunu belirtti. Bu güncellemeyi yapmalı mıyım daha doğrusu yaparken bir sorun oluşma ihtimali ne olabilir? Laptopta sadece bu SSD var. Sistem vs. burada kurulu olduğu için güncellemeyi yapıp yapmamak arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır sorun olmaz. Isterseniz yedek alabilirsiniz, önemli dosyalarınızı. Crucial P2 iyidir zaten.
İnternet üzerinde de çok fazla şey bulamadım Crucial SSD güncellemesi ile ilgili. Ondan biraz içime kurt düştü şimdi dediğim gibi tek depolama birimi bu SSD, herhangi bir sorun olmasından korktum. Hani yedek alınacak pek şey yok oyunlar Cloud Save zaten sadece sisteme bir şey olmasından çekindim.

İnternet üzerinde de çok fazla şey bulamadım Crucial SSD güncellemesi ile ilgili. Ondan biraz içime kurt düştü şimdi dediğim gibi tek depolama birimi bu SSD, herhangi bir sorun olmasından korktum. Hani yedek alınacak pek şey yok oyunlar Cloud Save zaten sadece sisteme bir şey olmasından çekindim.
Içimize kurt düştüyse yapmayabilirsiniz. Bir sorun olursa yaparsınız.

Geri
Yukarı