Çürük diş için ne yapılmalı?

Metola

Hectopat
Dişim çürümüş ve ufak bir kısmı da kırılmış. Daha az önce ağzımın fotoğrafını çekeyim derken fark ettim ve aşırı tırsıyorum. Babam azı dişin dedi biraz kızdı. Ben ilk fotoğrafta yarısı yok olarak görünce bir an dedim ayvayı yedik sonra dikkatli çekince fark ettim durum o kadar kötü değil ama şu an aşırı korkuyorum. Mesela dişimi fırçalayıp bakayım desem fırçalarken elimde kalır mı korkusu oluyor. Tavsiyeniz varsa yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de vardı sıkıntı olmaz ağrı bile yapmaz ileride dökülür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkenden gitmeni tavsiye ederim. Yoksa dolgu ile hallolacak iş kanal tedavisine gerek duyulmasına sebep olacak kadar ilerleyebilir.

Dişim çürümüş ve ufak bir kısmı da kırılmış. Daha az önce ağzımın fotoğrafını çekeyim derken fark ettim ve aşırı tırsıyorum. Babam azı dişin dedi biraz kızdı. Ben ilk fotoğrafta yarısı yok olarak görünce bir an dedim ayvayı yedik sonra dikkatli çekince fark ettim durum o kadar kötü değil ama şu an aşırı korkuyorum. Mesela dişimi fırçalayıp bakayım desem fırçalarken elimde kalır mı korkusu oluyor. Tavsiyeniz varsa yazın.

Bir an önce gidin, ertelemeyin.

Genelde dişçiye gidilir ama başka tavsiyesi olan varsa bilemiyorum. Gece nöbetçi dişçiler de olur bu arada. Ağrı durumu varsa sabahı beklemenize gerek yok.

Hiç ağrı yok daha önce de olmadı. Ağrı olsa fark ederdim de olmayınca anca gördüm.

Dosya Ekleri

• a1.jpeg
    a1.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 76
  • a2.jpeg
    a2.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 51

Yeni konular

Geri
Yukarı