Cüzdan kaybetmemek için ürün tavsiyesi

Luciferss

Hectopat
Merhabalar. Geçtiğimiz 1-2 saat içinde cüzdanımı kaybettiğimi fark ettim. Bunun bir daha olmaması için Apple airtag benzeri bir ürün tavsiyesi istiyorum. Maliyeti Airtag'den az olursa sevinirim. Airtag biraz tuzlu geldiği için bu konuyu açıyorum.

Merhabalar. Geçtiğimiz 1-2 saat içinde cüzdanımı kaybettiğimi fark ettim. Bunun bir daha olmaması için Apple airtag benzeri bir ürün tavsiyesi istiyorum. Maliyeti Airtag'den az olursa sevinirim. Airtag biraz tuzlu geldiği için bu konuyu açıyorum.
Airtag gibi bir ürün daha var, ismini unuttum, ama tamamen müşteriye dayanarak çalışıyor. Eğer menzilinde değilseniz başka bir kullanıcı geçmeden ürünü bulamıyorsunuz. Fiyat olarak da tanesi 20 dolar+ gümrük vs falandı sanırım.

Açıkçası ikisinin de çalışma mantığını çok beğenmedim. İki ekosistemde de aynı sorun var. Ya uzun süre ekosistemde bulunan bir cihaz geçmezse? Şimdilik daha dikkatli olmak en mantıklı seçenek sanırım.
Daha profesyonel çözümler var ama onlar da cüzdana konabilecek kadar küçük ve pratik değil maalesef. Komik durur biraz.

Daha önce kullanmadığım için hayır ama tavsiyem yurtdışı sitelerinden bakmanız. Ülkemizde çok kullanılmıyor ve adam akıllı kullanılabilen ürünlerinin vergisiz fiyatı bile genelde bayağı tuzlu oluyor.

Geri
Yukarı