Steam Cüzdana para atmak için kart mı lazım?

sıradancs

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 gb ram intel core 12450h nvidia gtx 1650
Selam dostlar, ilk Steam hesabıma bir şekilde para atıp herhangi bir oyunun seçkin paketini aldım bu seçkin paketle o oyunu oynayarak kutu elde ettim. Bu kutularda Steam pazarında satılabilir. Şimdi buradaki sorum o oyunun kutularını sattığımda ve para elde etiğimde bu parayı yüklemek için kart mı lazım yoksa Steam cüzdanına atılır mı kartsız? Bilmem açıklayabildim mi?

Selam dostlar, ilk Steam hesabıma bir şekilde para atıp herhangi bir oyunun seçkin paketini aldım bu seçkin paketle o oyunu oynayarak kutu elde ettim. Bu kutularda Steam pazarında satılabilir. Şimdi buradaki sorum o oyunun kutularını sattığımda ve para elde etiğimde bu parayı yüklemek için kart mı lazım yoksa Steam cüzdanına atılır mı kartsız? Bilmem açıklayabildim mi?

Kasa'yı sattıkdan sonra gelen para Steam cüzdanınıza geliyor.

O kasaları pazarda satabilirsin fakat parası Steam hesabında kalır, herhangi bir karta Steam'den aktaramazsın. Öyle bir şey olsa millet enayi mi %20-30 indirimle başka yerlere satıyor. Para kartına gelsin istiyorsan ya birine indirimli şekilde satacaksın ya da ByNoGame gibi yerlerden komisyonunu ödeyerek ilan vereceksin.

Kasayı sattıktan sonra steam cüzdanınıza gelir.

Sattığınız kasalar direkt olarak cüzdanınıza ekleniyor. Oyun almak istediğiniz zaman ise cüzdandan ödüyorsunuz.

Kardeşim niye bu kadar üstü kapalı konuşuyosun? CS den sattığım kasalardan gelen bakiye nereye gidiyor diye sor geç, bu kadar zorlama ya. Arkadaşlar zaten cevabı vermiş.

Geri
Yukarı