Cüzdanlar arası yaptığım transfer kayboldu

cagdasgunduz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar.

Sorunum şudur, Binance adlı platformdan FTX adlı platforma ETH transferi yapacaktım transferi yapmadan önce komisyonun en düşük olduğu bnb ile yollamak istedim.
Yaptığım transferin blockchain'de başarılı olarak yapıldığı gözüküyor. Ama FTX adlı platformda cüzdanıma herhangi bir para girişi olmadığı gözüküyor. FTX'e mail atarak sorunu anlattım 2 gündür bir cevap gelmedi, size sorum şu aşağıda fotoğrafla belirttiğim yerden hesabımdaki ETH'yi bnb'ye çevirmeden bnb ile FTX'teki bnb cüzdanıma gönderdim. Sizce param çöpe mi gitti, paramı geri alabilir miyim? Konuyu aydınlatacak görselleri konuya ekledim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 75
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    37,1 KB · Görüntüleme: 55
Binance Chain desteklemeyen bir platforma BC ile gönderim yaparsanız kripto varlığınız kaybolur, gelen uyarı mesajlarında bu durum anlatılıyor.

Ama sonuçta yapılan transferde bir bnb cüzdanından başka bir bnb cüzdanına yapılmış olarak gözüküyor kafam karıştı

Ağ üzerinden gönderim yapıyorsunuz ancak karşı platform chain üzerinden ETH aktarımını desteklemiyorsa coinleriniz kaybolur, sistemi tam anlamadan gönderim yapmasaydınız keşke.

Geri
Yukarı