Cumartesi İş Günü Sayılır mı?

Kalem21

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 Temmuz 2019 günü Vatan Bilgisayar'a Sapphire RX 570 Pulse model ekran kartımı Coil Whine ve aşırı ısınma sorunundan dolayı servise vermiştim ancak hala yetkili servis kontrolünde olduğu gözüküyor. Cumartesi günleri iş günü olarak sayılıyorsa bu hafta gidip iade/değişim talep edebilirim değil mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyu yanlış anlamışım. ''VatanPC'' cumartesi açık mı, diye anlamışım. Sayılmıyor.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar 2 Temmuz 2019 günü Vatan Bilgisayar'a Sapphire RX 570 Pulse model ekran kartımı Coil Whine ve aşırı ısınma sorunundan dolayı servise vermiştim ancak hala yetkili servis kontrolünde olduğu gözüküyor. Cumartesi günleri iş günü olarak sayılıyorsa bu hafta gidip iade/değişim talep edebilirim değil mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Cevap yazan arkadaşlar kaba etlerinden sallamışlar. Cumartesi günleri iş gününden sayılmaktadır. Kendim bizzat MediaMarkt'ta bu durumu yaşadım. Cumartesi günlerini iş gününden sayarak servise verdiğim PS4'ümü 20 iş gününde teslim edemedikleri için sıfırı ile değişim yaptırdım. Zaten internette de araştırınca cumartesi gününün de kanunen iş günü olduğu görülüyor. Bilip bilmeden C.tesi iş günü değildir diyenler biraz araştırsın. Cumartesi günleri konu servise verilen ürün olunca iş gününden sayılır, o gün servisleri olup olmaması da durumu değiştirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı