Gamenote H2002P'i Razer Kraken X Lite ile değiştirmek mantıklı mı?

juggernaut31

Yoctopat
Daha fazla  
4 gündür Gamenote H2002p model kulaklığı kullanıyorum, sesi ve mikrofonu güzel ama kulaklarımı biraz rahatsız ediyor. Önceki kulaklığım da uzun süreli kullanımda rahatsız ederdi ama edince çıkarıp boynuma alırdım, H2002P'yi boynuma alamıyorum çünkü boğuyor, rahat olmuyor. Bugün MediaMarkt'da Kraken X Lite'ı denedim o daha rahattı sesi de daha iyiydi sadece mikrofonu biraz daha kötüydü. Sizce iade edip Kraken X Lite'ya da başka bir model alınır mı?

4 gündür Gamenote H2002p model kulaklığı kullanıyorum, sesi ve mikrofonu güzel ama kulaklarımı biraz rahatsız ediyor. Önceki kulaklığım da uzun süreli kullanımda rahatsız ederdi ama edince çıkarıp boynuma alırdım, H2002P'yi boynuma alamıyorum çünkü boğuyor, rahat olmuyor. Bugün MediaMarkt'da Kraken X Lite'ı denedim o daha rahattı sesi de daha iyiydi sadece mikrofonu biraz daha kötüydü. Sizce iade edip Kraken X Lite'ya da başka bir model alınır mı?

4 gündür kullanıyorsunuz bence iade almazlar.

Nereden aldınız? Ürünü.
Trendyol.

Kutusu açılmış ürün iade edilebilir mi diye sorduğumda gelen cevap:
Merhabalar, dilerseniz iade etmek istediğiniz ürünü kullanmamak koşulu ile ürünü teslim almanızın ardından 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Hesabım - Tüm Siparişlerim - Detaylar - İade kargo kodu oluştur alanından kargo firmasını seçip iade kodu alarak ürünü iade edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Trendyol.

Kutusu açılmış ürün iade edilebilir mi diye sorduğumda gelen cevap:
Merhaba, dilerseniz iade etmek istediğiniz ürünü kullanmamak koşulu ile ürünü teslim almanızın ardından 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Hesabım - tüm siparişlerim - detaylar - iade kargo kodu oluştur alanından kargo firmasını seçip iade kodu alarak ürünü iade edebilirsiniz.

Kullanmamak şartıyla demiş siz kullanmışsınız iade edeceğiniz ürün ne kadar temiz olsa da ikinci el kategorisine giriyor vicdanen rahatsanız deneyin şansınızı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı