Cumhur İttifakı'nda Şeriatçı HÜDA-Par krizi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O maddeleri herkes ezbere bilmeli, değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez. Bu şaka mı? Kim yapmış açıklamayı, eğer kendileri gerçekten bunu yaptıysa büyük ses çıkar.
Başlıktaki şeriatçı yeni bitme ar*p partisi yapmış.
Tabi ki bu parti Atatürk'e, ilkelerine, cumhuriyete, laikliğe ve Türk milletine düşman.

Şaka gibi gerçekten, delirmemek için zor tutuyorum kendimi. CHP başa geçerse bu adamları yargılayıp hepsini bir ömür hapse tıkmalı. Adamlar şeriat istiyor resmen ve bunu direkt olarak belirtiyorlar. Oy verecek büyüklerim hepinize söylüyorum, lütfen oy vermemezlik yapmayın. Kemal'i beğenmiyorsanız İnce var, yeter ki bu Atatürk karşıtlarına oy vermeyin.

O ''Ne mutlu Türk'üm!'' yazısı kaldırılırsa ve kimsenin sesi çıkmazsa geçmişimizi anabilecek miyiz? En büyük ihanet bu olsa gerek.

Yallah Arabistana diye kampanya başlatılsa daha olumlu bir cevap olur aslında adamlar Araplığa o kadar düşkün ki Araplardan da öteye gidecek söylemler de bulunuyorlar. Israrle NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE demeye devam edeceğiz.

H. Z. Muhammed bile ben arabım Arap benden değil demiştir. Gerisini siz düşünün.

Dosya Ekleri

• IMG_20230311_184514.jpg
    IMG_20230311_184514.jpg
    160,3 KB · Görüntüleme: 152
H. Z. Muhammed bile ben arabım Arap benden değil demiştir. Gerisini siz düşünün.
O savundukları Osmanlı bile geçmiş dönemlerde bilim bilim diye bağırırken Yunuslar, Mevlanalar ovalarda, kırlarda cenk atarken bilim ve ilim yayarken bunların isteği yeniden Osmanlı gibi çöküş dönemine sokmaya çalışıyorlar ülkeyi ama hesaba katmadıkları şey TÜRKİYE İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR.
1678549676122.jpeg

Sözde milliyetçi MHP ile AKP'nin ittifak kurduğu HÜDA-PAR'ın genel başkan yardımcısının Mustafa Kemal Atatürk hakkındaki tweeti:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Millet İttifakı'nda yer bile almadığı ve Millet İttifakı'ndan herhangi bir çıkarı olmadığı halde Kürt seçmen için Millet İttifakı'nın adayını önermeyi düşünen Halkların Demokratik Partisi için günlerdir algı yaratmaya çalışan tayfanın başına şu anda büyük bir bela gelmiş durumda.

Özellikle de halihazırda kendisini kendi kendine bitirmeyi başarmış olan MHP bu konu ile ilgili olarak ilerleyen günlerde de üç maymunu oynamayı devam eder ise kendisini tamamen bitirecek.

Türkiye Cumhuriyeti açısından bu kadar kritik olan bir seçim için şu anda Türk siyasetinde her şey yavaş yavaş yerine oturuyor.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı