Cumhurbaşkanı adayınız kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
RTE olmasın da RTX 3090 aday olsa yine ona veririm ama koltuk daha iyi gibi görünüyor.

Şu an senin devletçi ülkenden herkes Avrupa'ya veya batıya doğru kaçmaya çalışıyor :D
Kaldı ki ben Avrupa vatandaşlığına da sahipken inadına Türkiye'ye geldim ki burayı değiştirecek nesil içerisine dahil olmak için. Verdiğin örnekler bile saçmalık içeriyor zaten. Hitler ve Mussolini Liberalizm'e karşı senin gibi faşist, devletçi, sosyalist palavraların yanlılarıydı. Sonu da her zaman otokrasi ile bitmiştir.
Hocam yanlış anlama ama Avrupa vatandaşlığın varsa bu ülkede durma derim. :)
Oy vermeyi düşünmüyorum.
Yanlış düşünüyorsun boş oy akp gidiyor.

Hitler ve Mussolini liberalizme karşı senin gibi faşist, devletçi, sosyalist palavraların yanlılarıydı.

Ben siyaseti Avrupa'da öğrendim diyorsun, Avrupalı siyasetçileri örnek gösterince de hemen beni faşist diye itham ederek kendini savunmaya çalışıyorsun. Görünüşe göre Avrupa'daki siyasi hayatın sana pek bir şey katmamış 😀

Şu an senin devletçi ülkenden herkes Avrupa'ya veya batıya doğru kaçmaya çalışıyor :D

Dediğim gibi, devletçilik nedir bilmiyorsun. İnsanların Avrupa'ya gitmek istemesi ile devletçiliğin hiçbir alakası yok.

Son düzenleme:
Hocam yanlış anlama ama Avrupa vatandaşlığın varsa bu ülkede durma derim. :)
Beni çok da bağlayan bir şey yok, istesem yarın giderim fakat şuan için halimden memnunum. 3-5 sene içinde güzel şeylerin olabileceğine ve buna katkı sağlayabileceğime inanıyorum. Göreceğiz.

Apolitik olmayın sonra çok üzülürsünüz.

Apolitik takılan çiçek çocuklar 70'lerde bitti sanıyordum. Yeniden türediler.

Ben siyaseti Avrupa'da öğrendim diyorsun, Avrupalı siyasetçileri örnek gösterince de hemen beni faşist diye itham ederek kendini savunmaya çalışıyorsun, görünüşe göre Avrupa'daki siyasi hayatın sana pek bir şey katmamış 😀

Alakası yok, aksine örnek verdiğin siyasilerin Doğunun siyasi anlayışına sahip bireyler olduğunu söylüyorum. Zira uzun da yaşayamadılar :) Avrupa'nın siyasi hayatı ile alakası olmadığını anlatıyorum sana.
Devletçilik ekonomik sistemi kendi elinde tutarak halkı köle yapan bir sistemdir. Güdülmek istiyorsanız o sizin tercihiniz.

Bunlara bile tamamım. Yeter ki ismi lazım değil olmasın.

sauron.png
voldemort.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı