Cumhurbaşkanı adayınız kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sormana gerek mi var? AKP'liyim demenin bin bir türlü yolu var, o da bu yolu seçmiş.
Edit: Yaşına bakarsam zaten oy kullanamayacak, belki reşit olunca fikirleri değişir :).
Benimle aynı fikirde olduğun sürece düşünce özgürlüğün var diyorsun herhalde?

Herkes Erdoğan gitsin diyor ama kimse Erdoğan giderse kim gelecek diye düşünmüyor. Erdoğan her ne kadar aşırı eleştirilse bile ülkeyi askeri ve teknolojik alanlarda oldukça ileri taşıdı. Şuan kime sorsan aynı şeyi söyler, hep "hayat çok pahalı" tarzından konuşuyorlar. Daha hiç başka bir sebepten konuşan görmedim, belki "eğitim sistemi" olabilir. Kemal neredeyse hiç seçilemedi ve günümüz CHP'si sol gerici gruplarla kol kola. Mansur ise Erdoğan'ın kusuru olarak görülen "gençlerin sevdiği" alanlarda çok başarılı, yeni nesil platformlara ayak uyduruyor ve gençlerin hoşuna gidecek şeyler yapıyor. Bu dönemde koltuğunu sağlamlaştırmak için yapabileceğin en iyi şey gençlerin ucuza ve kaliteli yaşamasını sağlayabilmektir, teknolojik ürünlerin vergisi azaltmak gibi. Türkiye hala nispeten refah ve Avrupai bir ülke, Mansur bunu arttıracaktır. Yani seçeneklerimiz çok kötüyse Erdoğan daha iyi kalır, her ne kadar kötü olsa bile...
Ayrıca başka bir sebebi:
Eki Görüntüle 1175748
105348055-eg.jpg
Gizli AKP'li zaten ülkeyi bu durumlara RTE soktu 20 yıldır yöneten bunlar sen başka hükümet gördünde mi konuşuyorsun paşam?
😁 😁 😁 🤣🤣🤣🤣😂😂

Gizli AKP'li zaten ülkeyi bu durumlara RTE soktu 20 yıldır yöneten bunlar sen başka hükümet gördünde mi konuşuyorsun paşam?
😁 😁 😁 🤣🤣🤣🤣😂😂
Sen gördün sanki :D. Evet AKP soktu, öncesi nasıldı?
4kasimmilligelirgraf.jpg

En büyük büyümeyi Atatürk döneminden sonra AKP dönemi sağladı, bir süreye kadar.

Sen gördün sanki :D. Evet AKP soktu, öncesi nasıldı?
4kasimmilligelirgraf.jpg

En büyük büyümeyi Atatürk döneminden sonra AKP dönemi sağladı, bir süreye kadar.
Ah paşam ah, o zaman içinde teklonoji gelişti, yeni alanlar açıldı, nüfus çoğaldı, faize göre büyüme ve zaten 2000-03 arası Türkiye büyük bir buhrandaydı. Yok Yavaş ayaklarına girme paşam yerler seni.

Ah paşam ah, o zaman içinde teklonoji gelişti, yeni alanlar açıldı, nüfus çoğaldı, faize göre büyüme ve zaten 2000-03
arası Türkiye büyük bir buhrandaydı. Yok Yavaş ayaklarına girme paşam yerler seni.
Kılıçdaroğlu'nun şuan ki AKP döneminden üstün olmasını sağlayacak birkaç şey söyle. Takım tutar gibi parti tutulmaz, sağın çomarıyla solun çomarı arasında bir fark yok neticede. Benim istediğim şeyleri Mansur sağlıyor. Ben her şeyden memnunum, tek isteğim sevdiğim şeyleri daha kolay edinebilmek. Mansur hep gençlere yönelik icraatlar yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı