Cumhurbaşkanı değişince eski Cumhurbaşkanı'na ne oluyor?

Hayır. Emekli maaşı alıyor, osu oluyor, busu oluyor. Türkiye'de ne olduğu pek belli değil gibi ama özellikle yurt dışındakiler çok dikkat ediyor. Adam devlet sırrı biliyor diye öyle canının istediğini yapamıyor, hala korumayla falan geziyor.
Doğru aslında adam ülkenin her şeyini biliyor neden normal biri gibi dolaşsın. Teşekkür ederim.

Yaşım gereği başka bir Cumhurbaşkanı görmedim. Şimdi Cumhurbaşkanı değişince normal vatandaş sayılıyor değil mi? Halkın arasında diğer insanlardan hak olarak fazlası eksiği olmadan dolaşıyor mu?

@Pantheon güleceğinize cevap verseydiniz keşke.

Hacı imkansızı söylüyorsun.

Yaşım gereği başka bir Cumhurbaşkanı görmedim. Şimdi Cumhurbaşkanı değişince normal vatandaş sayılıyor değil mi? Halkın arasında diğer insanlardan hak olarak fazlası eksiği olmadan dolaşıyor mu?

Emekli olan genelkurmay başkanlarının bile makam aracı ve koruması oluyor. Cumhurbaşkanının neleri olur sen düşün. :)

Politik konulara cevap yazmıyorum. Anca gülüp geçiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı