Cumhurbaşkanı'na hakaret CİMER'e şikayet edilirse ceza verilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam soru sormuş üslubu her şeyi yerinde, ağzından girip burnundan çıkmışsınız. Bir öğrenemediniz karşıt fikirlere saygı duymayı.

Technopat çocuk kitle derlerdi inanmazdım geldim 2 hafta oldu az çok yaş grubunu tahmin edebiliyorum. Biri sormuş nickten mi anladın yaşımızı diye. Hayır konuşmalardan hallice belli oluyor zaten. Diğer 2 kişide CİMER'e başvurunca para ödülü verildiğini sanıyor.

Ortada doğrudan bir tehdit yok. Ülkemizde düşünce özgürlüğü olduğunu düşünürsek normalde ceza verilemez.

Boş yorumlar yaptığımız için herkes adına ben özür diliyorum malum siz oy verme yaşını doldurmuş aklı başında bir o kadar da zeki bir insansınız biz oy veremeyenler olarak buraya yazı yazmakla hadsizlik ettik kusura bakmayın ve lütfen bu hediyemi kabul edin
Mesela bu arkadaş, boş konuşarak komiklik yaptığını zannediyor ama komik bile değil. Kafayı makarnayla bozmuş komedyen.

Boş yorumlar yaptığımız için herkes adına ben özür diliyorum malum siz oy verme yaşını doldurmuş aklı başında bir o kadar da zeki bir insansınız biz oy veremeyenler olarak buraya yazı yazmakla hadsizlik ettik kusura bakmayın ve lütfen bu hediyemi kabul edin
Hocam bu kadar da değil ama? Saçmalıyorsunuz. Çünkü ben bu espriyi 2 sayfa önce yapmıştım.

Mesela bu arkadaş, boş konuşarak komiklik yaptığını zannediyor ama komik bile değil. Kafayı makarnayla bozmuş komedyen.

Kafayı makarnayla bozmuş? Komedyen? Sadece bir kere makarna linki koydum ve komiklik yapmaya da çalışmadım konu sahibinin saçma sapan yorumuna cevap verdim neden bu kadar dikkatinizi çekti anlamadım sizin gibi yazdığı her şeyden anlam akan bir insanı rahatsız ettiysem kusura bakmayın

Adam soru sormuş üslubu her şeyi yerinde, ağzından girip burnundan çıkmışsınız. Bir öğrenemediniz karşıt fikirlere saygı duymayı..
Ya bir pide bile kaç para olmuş ne saygısı? Bu ülkede en son saygı duyulacak kesim bunlardır. Her geçen gün bu gibiler yüzünden geleceğinizden, ekmeğinizden oluyorsunuz açın gözlerinizi.

Açık açık yaz aslan parçası öyle olmuyor erkeklik ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı