Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Avukat Tugay Bek’in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik “Kel kafalı zat” ifadesine ve kayyum eleştirilerine ilişkin yürütülen soruşturmaya Adana Cumhuriyet Başsavcılığı takipsizlik kararı verdi...
Takipsizlik kararı tam olarak ne oluyor?

Halkın oyu ile koltukta oturan bir cumhurbaşkanına "koltuğu işgal eden zat"demek demokrasiye ve o adama hakarettir. Bu adama işgalci demek milletin kendi iradesini yok saymaktır. Bunu kavrayamıyorsanız diyecek söz yoktur.

6 milyon oy alan Hdp'yi kapatmakta milletin iradesini yok saymaktır o zaman. Buna bir sesiniz çıktı mı yoksa işinize gelenlere mi sesiniz çıkıyor?

Bu kadını savunan Türk vatandaşı var mı aramızda?

Ülkede Ermeni, Kürt milliyetçisi(Kürtlere lafım yok) de Türkiye vatandaşı olduğu için vardır.
Ermeni milliyetçisi diye ayırmadım çünkü her Ermeni sever bu kadını. Sebebini biliyoruz. :)

Aklıma bir soru oturdu, neden hep Erdoğan'ın yaptığı işlerde burada konu açılıyor?

Bilmem, belki de forumun sadece teknoloji forumu olmamasındandır. Forum sadece teknoloji forumu olsa daha iyi olacak. Her gün; "kızdan hoşlanıyorum, yardım", "ülkeden ümidi kestim", "düğünde ne kıyafet giymeliyim" konuları dolaşıyor forumda, ve oldukça yoğun ilgi var. 10400F alınır mı konusu 1 sayfa, sevdiğim kıza açılmalı mıyım konusu 30 sayfa. Ben forum yetkilisi olsam el atardım.

Bilmem, belki de forumun sadece teknoloji forumu olmamasındandır. Forum sadece teknoloji forumu olsa daha iyi olacak. Her gün; "kızdan hoşlanıyorum, yardım", "ülkeden ümidi kestim", "düğünde ne kıyafet giymeliyim" konuları dolaşıyor forumda, ve oldukça yoğun ilgi var. 10400F alınır mı konusu 1 sayfa, sevdiğim kıza açılmalı mıyım konusu 30 sayfa. Ben forum yetkilisi olsam el atardım.
Forumun trafiği düşerdi. Bence öyle bir şey yapmazlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı