Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Muhallebi çocuklarının saraya kabul edilmesi, LGBTI bireyleri öldürmeyi Avrupa dan bile erken bırakması, padişahların alkol alması vs. hep şeyhülislam denetiminde mi idi?

*Yapılanlar yanlış demiyorum.
O dedikleriniz şeyhülislamlar rüşvet ile iş yapmaya başladıktan sonra oldu. Mesela Zembilli Ali Efendi'de böyle bir şey göremezsiniz. Neden? Çünkü adam! Dünyalık işi yok bu yüzden de dini doğru uyguluyor.

O dedikleriniz şeyhülislamlar rüşvet ile iş yapmaya başladıktan sonra oldu. Mesela Zembilli Ali Efendi'de böyle bir şey göremezsiniz. Neden? Çünkü adam! Dünyalık işi yok bu yüzden de dini doğru uyguluyor.
Aynen Hitler de Yahudilerden sonra cani oldu. KEKW
Bu şu yalan iddaya benziyor;
tw22.jpg

Padişaha bile tecavüz edildi. Gerçekten şeriatın gücü!
Bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrar etmek istemiyorum. Dediğim gibi doğru uygulansaydı böyle bir şey olmazdı. Zira bir zamanlar ev kapılarını sadece mandal ile tutturarak kapattığımızı düşünürsek bu çok da mantıksız değil.

Bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrar etmek istemiyorum. Dediğim gibi doğru uygulansaydı böyle bir şey olmazdı. Zira bir zamanlar ev kapılarını sadece mandal ile tutturarak kapattığımızı düşünürsek bu çok da mantıksız değil.
Aynen hırsızlığın çok olduğu dönemlerde. Galiba Kanuni zamanında son model kilitler vardı.KEKW
Şeriatın kanunları yalan olduğu için işe yaramaz. Hepsi yalan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı