Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cuma günü hayallerimizi süsleyen bir müjdeyi milletimize vereceğiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam muhalefet veya destekçi olabilirsiniz. Kimsenin umrunda değil. Burada ülkenin Cumhurbaşkanı'nın söylemiş olduğu bir müjde var. Konuda ise saçma sapan Dolar, Euro, Silivri muhabbeti sonra yok konu kilitlenecek, şöyle böyle.

Az ciddiye alalım da ne olduğuna kafa yoralım. İyi bir şey olma ihtimaline karşın arkada duralım.
Takılmış herkes iki üç kelimelik cümlelere papağan gibi aynısını tekrar edip duruyor. Birkaç tane dışında farklı bir yorum yok kaç sayfa boyunca.

Cidden bayatladı cidden şu saçma sapan espriler. Cidden.

Kendi tahminime gelecek olursak gaz, petrol falan olduğunu çok düşünmüyorum. Yeni bir dönem dendiğine göre çok daha büyük bir şey olabilir. Uzay olabilir, sanayi olabilir vesayre. Takip etmek lazım gündemi.

Arkadaşlar ben 40 yaşındayım. Bu hükümet göreve geldiğinde ben 21 yaşındaydım. 19 yıldır yaptıkları tek şey günü kurtarıp suni gündem yaratarak ülkemin insanının asıl emekçilerin işçinin garibanın yetimin gözünü boyamaktır. Parti tutmuyorum; ülkeme ihanet etmiyorum etmedim etmeyeceğimde. bu ülkeye ihanet edenler 19 yıl boyunca biz yaptık biz ettik diye övündükleri köprüleri yolları tünelleri ve hastaneleri yandaşlarına 49-50 yıllığına yap işlet devret modeli ile peşkeş çekenler, ülkedeki faaliyet gösteren fabrikaları kapatanlardır.

Şu yap işlet devret aslında çok mantıklı ve güzel bir plandır. Ama duzgun yapıldığ sürece. Bizimkilerde anlamıyor ki yapamadiklarini. Yapamiyorsun yap işlet devret işte bırak, hazineden yap, zaten batırdigin için yap işlet devret i yapılan şeyden daha çok para ödemek zorunda kalıyorlar, onu da bizden alıyorlar.

Troller gelmiş yine. Arkadaşlar saçma sapan dolar şu kadar, euro şu kadar yok okullar falan demeseniz de doğru düzgün mantıksal bir yorum yapsanız? Benim fikrim petrol ve doğal gaz bulundu veya savunma sanayiinde bir şeyler olmuş olabilir benim fikrim.
@starkia istifa edecek gibisinden saçma sapan yorum yapacağına sende fikrini belirt doğru düzgün.

Şu yap işlet devret aslında çok mantıklı ve güzel bir plandır. Ama duzgun yapıldığ sürece. Bizimkilerde anlamıyor ki yapamadiklarini. Yapamiyorsun yap işlet devret işte bırak, hazineden yap, zaten batırdigin için yap işlet devret i yapılan şeyden daha çok para ödemek zorunda kalıyorlar, onu da bizden alıyorlar.

Yap işlet devri Türkiye'deki gibi olmaz arkadaşım Avrupa ülkelerinde yol yapılır köprü yapılır atıyorum maliyeti 1 milyon dolardır. Avrupa'da 1 milyon 1 dolar kar edemezsin. Bu devlete ihanettir. Devlet maliyetini alır. Yol mu yaptı köprümü yaptı işi bitirir geliş gidiş ücretsiz olur.

Yeni bir dönem dendiğine göre çok daha büyük bir şey olabilir. Uzay olabilir, sanayi olabilir vesaire.

Açıkçası uzay alanına yatırım şu an yapılacağını sanmıyorum, onun yerine sanayi projesi falan da açıkçası sanmıyorum. Cunku içimde öyle bir güven yok açıkçası, bu döneme kadar ne yapıldı ki şimdiden sonra yapılsın. Cikip da açıkçası 5 yıllık, 10 yıllık kalkınma planı açıklanırsa cidden çok şaşırırım.

Tamam muhalefet veya destekçi olabilirsiniz. Kimsenin umrunda değil. Burada ülkenin Cumhurbaşkanı'nın söylemiş olduğu bir müjde var. Konuda ise saçma sapan Dolar, Euro, Silivri muhabbeti sonra yok konu kilitlenecek, şöyle böyle.

Az ciddiye alalım da ne olduğuna kafa yoralım. İyi bir şey olma ihtimaline karşın arkada duralım.
Takılmış herkes iki üç kelimelik cümlelere papağan gibi aynısını tekrar edip duruyor. Birkaç tane dışında farklı bir yorum yok kaç sayfa boyunca.

Cidden bayatladı cidden şu saçma sapan espriler. Cidden.

Kendi tahminime gelecek olursak gaz, petrol falan olduğunu çok düşünmüyorum. Yeni bir dönem dendiğine göre çok daha büyük bir şey olabilir. Uzay olabilir, sanayi olabilir vesayre. Takip etmek lazım gündemi.
Gerçekten tam söylemek istediğimi söylemişsiniz. @24099

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı