Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni atamaları

Herkes kendine yakın gördüğünü soktuğu için hiçbir alanda iyi değiliz. Evet, hiçbir alanda iyi olduğumuzu düşünmüyorum. Düşünen varsa söylemesin, evet söylemesin.

Herkes kendine yakın gördüğünü sokar yeni birşey değil bu şaşmamak lazım.
Bir cumhurbaşkanı ilk işi ülkesini düşünmektir. Ayrımcılık yapmak değil. Atıyorum C partisi daha tecrübeli ama sırf sana yakın diye A partisinden alıyorsun, atıyorsun. Böyle bir şey var mı? Bizim için yeni olmayabilir ama CB'nin bunu yapmaması gerekir.
Bir cumhurbaşkanı ilk işi ülkesini düşünmektir. Ayrımcılık yapmak değil. Atıyorum C partisi daha tecrübeli ama sırf sana yakın diye A partisinden alıyorsun, atıyorsun. Böyle bir şey var mı? Bizim için yeni olmayabilir ama CB'nin bunu yapmaması gerekir.
Ek olarak AKP'nin 1-2 ataması dışında adam gibi ataması yok. İyi bir ataması varsa bizimle paylaşabilirsin.

Herkes kendine yakın gördüğünü sokar yeni bir şey değil bu şaşmamak lazım.

Sen bilim fuarında onlarca çok iyi proje varken sırf yakının diye "organik hoşaf makinesi" gibi bir saçmalığı 1. yaparsan o ülkeden hiçbir şey olmaz.

Ne bilim gelişir, ne eğitim gelişir, ne sağlık gelişir.

Ek olarak AKP'nin 1-2 ataması dışında adam gibi ataması yok. İyi bir ataması varsa bizimle paylaşabilirsin.
Dostum forumda bile moderatörler işine gelmeyen haberleri yayınlamıyor. İyi Parti Genel Başkan Vekili Lütfü T. şehit yakınına küfür etti haberini onaylamıyorlar.
Sen bilim fuarında onlarca çok iyi proje varken sırf yakının diye "organik hoşaf makinesi" gibi bir saçmalığı 1. yaparsan o ülkeden hiçbir şey olmaz.

Ne bilim gelişir, ne eğitim gelişir, ne sağlık gelişir.
Yarışmanın amacını bilim değil girişimcilik yarışması. Depozito sorununu bir nevi çözüyor yeni bir girişim çıkıyor. Her şeye pat diye atlamayın sol gericilerin yalanlarına kanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı