Faslı Yunus bebek için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla uçak kaldırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sarayın ona ait olmadığını devlet malı olduğunu biliyor musun ? Kim gelirse onun zamanında ona ait olacak diye biliyorum.
Saray hangi parayla yapılıyor? Komiksiniz :D

Devlete tapmaya devam :)
En son en zaman pirzola biftek yedin diye sorsam hatırlamaz ama devleti öve öve bitiremiyor :D anlamıyorum cidden.

Pirzola, 1 hafta önce yedim.
Biftekte 1 ay olmuştur.
Neredeyse çok şükür her gün et yiyebiliyorum.
Devlete tapıyorum evet, hükümete değil, devlete tapıyorum. Hükümet geçicidir, devlet kalıcıdır. Devlete de tapmayan vatan hainidir, bu farkı anlayamayacak kadar cahilsin.

Biftekte 1 ay olmuştur.
Devlete tapıyorum evet, hükümete değil, devlete tapıyorum. Hükümet geçicidir, devlet kalıcıdır. Devlete de tapmayan vatan hainidir, bu farkı anlayamayacak kadar cahilsin.
Katı devletçiymişsin sana bir şey anlatmaya çalışmak boş zaman kaybı. Devlete tapmayan da vatan hainiymiş. Nasıl, insanlara bu kadar seri bir şekilde "vatan haini" damgası basıyorsun? :D

Sma hastalığını araştırırsan, onların zaten ölümünün kesin olduğunu göreceksin.
Ona rağmen devlet bir yere kadar desteği sağlıyor.
Yine linç yiyeceğim, belli oldu :D.
Neyse siz bu günleri özleyeceksiniz.

Az önceki mesajda çok vicdanlıydın bu yavruyu devletimiz kanatlarının altına almış diyordun ama eleştirilince sma hastaları zaten ölüyor yazarken altındaki mesajına gülücük koyabilmişsin. Sizin vicdanınız bile gerçek değil.

Biftekte 1 ay olmuştur.
Kesin öyledir :D Pirzola biftek yiyor haftalık ama 1650 sistem kullanıyor, az "pirzola" ye de RAM'ini 16 yap önce sen :D. İnandık.
Ayrıca ben Allah'a taparım bir tek sen senin verginle 40 yıldır terörü bitirememiş, halkına et yediremeyen, bir arabadan 2 araba vergisi alan, bizim paramızla yaptırdığı köprüye 20 yıl geçiş garantisi veren, halkına hiç bir zaman refah sağlayamamış vs vs. devlete tapınmaya devam edebilirsin.
Ayrıca ülkenin geldiği hale bakınca asıl vatan haininin devlete tapanlar olduğunu anlamak kolay ;)

Katı devletçiymişsin sana bir şey anlatmaya çalışmak boş zaman kaybı. Devlete tapmayan da vatan hainiymiş. Nasıl, insanlara bu kadar seri bir şekilde "vatan haini" damgası basıyorsun? :D
Türkiye'de yaşayıp başka hangi devletleri tutuyorsun acaba ? Hemen oraya alalım seni.

Cahillikte nirvana.
Devlete itaat göstermeyen,anarşi çıkaran vatan hainidir evet.
Hükümete itaat göstermeyen ise,bir düşüncedir saygı duyulur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı