Cumhurbaşkanı tekrar helallik istedi

Aynen ülkeyi batırsın ekonomiyi yerin dibine çakıp bizim istemediğimiz insanları mülteci Suriyeli ne varsa ülkeye doldurup. Sonra helallik isteyip damarlarımızda RTE sevgisi dolaşsın oldu paşam canımızıda verelim istiyorsan?
😀😀 ünlem gerekmediğini düşünmüştüm ama gerekiyormuş. Bu kadar bariz bir yorumda bile.

Kaç tane yetişkin, çocuk, bebek can verdi o enkazın altında. Bari bi yakınlarının acısını hafifletseydiniz onlara da verdiğiniz para neye yetecek. Onların hakkını nasıl ödeyeceksiniz? Bizim edip etmememiz birşey değiştirmez.

Bu millete yaptiklarindan dolayi idam bile edilmeli hakkimda helal degil.

1 TL bile hakkım varsa haram ediyorum çoluk çocuğunuzdan çıksın sana helal ettiğim zaman "sorgusuz" cennete gideceğimi de bilsem Allah şahidim hakkımı helal etmem.

Hakkınızı helal ediyor musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hâlâ su ihtiyacını bile karşılayamıyorlar.
Helal ediyor musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Helal ediyorum deyince helal mi oluyor 😁

Açıkçası ben bu tinsel pratiklerden yıldım gına geldi , mağduriyetin ve zararın tazminin misliyle yapılması sonrası + bide cezasını çekmesi ( NOT işbu cezanın onu pekiştirmesi lazım ) da sonra en sonunda yapılması gereken bu mağduriyetin ve zararın bireyin üstünde yarattığı etkiyi gidermek !

Tinsel pratikte ise her türlü kötülüğü yap : Hakkını helal et be kardeşim 😁

Bu yahudiler sağlam güderlermiş ellam kafa zehir :D

Hakkınızı helal ediyor musunuz?

Hâlâ su ihtiyacını bile karşılayamıyorlar.
Helal ediyor musunuz?

Geri
Yukarı