Erdoğan depremde yaşanan gecikme nedeniyle helallik istedi

Oy istiyor, para istiyor, dua istiyor, yardım istiyor, sabır istiyor, helallik istiyor. Verme huyu hiç yok, sürekli istiyor!

@Str4ng3 sen evsiz sokakta aç susuz kal o zaman sana göre oradan yazması kolay biz nerede yasiyacaz yakinlarin öldü sen neyle hayatına devam edecen.

İsterse milyonlar dağıtsın kaybedilen canların bedeli asla ödenemez.

22. gününde deprem felaketinde acı bilanço

AFAD başkanı sezer, Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısının 44 bin 374 olduğunu açıkladı. Para her şeyi silip her sorunu çözüyor mu para verilince diyelim verdiler vefat eden vatandaşlarımız geri dirilecekler mi? Geçiniz.

Biz hangi parayla hangi evde yaşamınıza devam edeceğiz ölen öldü geri getiremezsin yaşayanları yaşatsın bari.

Herhangi bir dönemde herhangi bir partide, devlet kurumunda, belediye de hakkımı yemiş yerli, yabancı, uzaylı, şeytani, ilahi kim varsa haram zıkkım olsun...

Herhangi bir dönemde herhangi bir partide, devlet kurumunda, belediye de hakkımı yemiş yerli, yabancı, uzaylı, şeytani, ilahi kim varsa haram zıkkım olsun...

Ben milli eğitim bakanlığına helal etmiyorum gitsin en iyi üniversiteye yerlestirsin yine etmem. Geçmiş olsun ölenlere Allah rahmet eylesin bile denedi boş boş öğrencilere işkence çektirdiler.

Son düzenleme:
Malum parti Türkiye'nin en büyük sorunudur. Dolayısıyla malum kişi de öyle. Keşke yaşanmasaydı bu olay tabii ama bunların ne kadar aciz olduğunu tüm dünya gördü. Halk kendi kendine yardım etti. Bunlarda tarikat ve cemaatçi STK'ları ile mallara ve paralara çökmeye çalıştı her zamanki gibi. Her açıklamaları skandal her yaptıkları skandal. Biz zaten hakkımızı helal etmiyoruz da umarım seçim zamanı da insanımız artık gerçekleri görüp ona göre yol haritasını çiziyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı