Cumhurbaşkanı'na hakaret CİMER'e şikayet edilirse ceza verilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle bir Dünya yok. Madem "Cem" demek istedi açık açıkça yazsın adını. Neden yanlış anlaşılmaya müsait CB yazıp bırakmış çok yürekli arkadaşımız? Nerede yaşadığını unutmuş sanırım. Ayrıca Atatürk'le bu konuyu bağdaştıran kafanıza martılar sorti uçuşu yapıp mühimmatını bıraksın.

Ülkenin Cumhurbaşkanı'na tehditte bulunuyor. Arınma gecesi adlı filmi referans göstererek cumhurbaşkanımızı hedef gösterip suikast çağırısında bulunuyor. CİMER'e şikayet etsem ceza alır mı?
SS yokmuş yeni ekledim. Herife DM'den yazdım çok dik burunlu istediğimi yazarım diyor...

Fazla kapalı bir yorum herhangi bir şey olmaz muhtemelen

Bu arada maaşlar yattı mı yüce diktatör pardon cumhurbaşkanımız umarım sizin gibi yurttaşları sevindirir

Fazla kapalı bir yorum herhangi bir şey olmaz muhtemelen

Bu arada maaşlar yattı mı yüce diktatör pardon cumhurbaşkanımız umarım sizin gibi yurttaşları sevindirir
Kanka emin ol bunların tek ejder meyvesi eksik.
Onun Haricinde herşeyleri tam.

Öyle bir Dünya yok. Madem "Cem" demek istedi açık açıkça yazsın adını. Neden yanlış anlaşılmaya müsait CB yazıp bırakmış çok yürekli arkadaşımız? Nerede yaşadığını unutmuş sanırım. Ayrıca Atatürk'le bu konuyu bağdaştıran kafanıza martılar sorti uçuşu yapıp mühimmatını bıraksın.
Ya belkide düşman olduğu kavga ettiği çocuktan bahsetmiştir
ör: okul çıkışı cemal bilgiçi vuracağız
(Bu bir örnek gerçekle alakası yok)
Belki kız meselesidir

Daha oy verme yaşı dolmayan çoluk çocuk doluşmuş vallahi konuya. Hangi biriyle başa çıkacağım diye düşünürken, en iyisi cevap vermeyip gülücük atmaya karar verdim :) böylece onları daha çok kudurtacaktım :)

Boş yorumlar yaptığımız için herkes adına ben özür diliyorum malum siz oy verme yaşını doldurmuş aklı başında bir o kadar da zeki bir insansınız biz oy veremeyenler olarak buraya yazı yazmakla hadsizlik ettik kusura bakmayın ve lütfen bu hediyemi kabul edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı