Cumhurbaşkanlığı seçim oy pusulası satılır mı?

Satamazsın, sandık başkanıydım o kağıt senin nasıl eline geçti de şimdi satmayı düşünüyorsun? Kim olduğunu bulsam şikayet ederim.

Hocam şakasını yapıyorum. Ben sadece satmak illegal mi bununla ilgili herhangi bir şey var mı yok mu onu merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şakasını yapıyorum. Ben sadece satmak illegal mi bununla ilgili herhangi bir şey var mı yok mu onu merak ettim.
Dostum internette yaptığın şakalara dikkat et bence. Özellikle suç teşkil ediyorsa. Recep BALTAŞ sadece kendi düşüncesini (doğrudur yanlıştır orası ayrı konu) söyledi diye neler oldu.

Dostum internette yaptığın şakalara dikkat et bence. Özellikle suç teşkil ediyorsa. Recep BALTAŞ sadece kendi düşüncesini (doğrudur yanlıştır orası ayrı konu) söyledi diye neler oldu.
benim sorduğum mesele zaten bu suç teşkil edip etmediğini merak ettim herkes herşeyin kolenksiyonunu yapma peşinde zaten o yüzden hobi bölümüğne açtım konuyu. örneğin birisi satarsa yada birisi biriktirirse yada almak isterse bu suçmu yönetmelikte bununla ilgili yazan şeyi merak ediyorum

Benim sorduğum mesele zaten bu suç teşkil edip etmediğini merak ettim herkes her şeyin kolenksiyonunu yapma peşinde zaten o yüzden hobi bölümüğne açtım konuyu. Örneğin birisi satarsa ya da birisi biriktirirse ya da almak isterse bu suçmu yönetmelikte bununla ilgili yazan şeyi merak ediyorum

Tamam dostum ona lafımız yok zaten.

Hepsi yok edildiği için değerli belki Türkiye'de sadece 5 kişide var ve biriside bende dünya üzerinde ondan sadece 5 tane var vay be

Ben o uyarıyı bu mesajından dolayı yaptım.

Şu an bir değeri olmaz ama çok uzun yıllar geçerse bence olur. Örneğin günümüzde 1970'li yıllarda yapılmış seçimlerin oy pusulasını görmek ilgi çekici olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı