Curved uzun kullanımda bozulur mu?

MSI Optix G24C6 modelini almayı düşünüyorum ama uzun kullanımda bozulur diyenler var. Sizce Curved mi düz ekran mı almalıyım?

Eğer geniş ve tam odaklı bir ekran istiyorsan Curved almalısın Curved bozulma süresi markadan markaya değişir ama dediğin monitör bana göre bozulmaz eğer düz seviyorsan düz ekran almalısın kanki.

MSI Optix G24C6 modelini almayı düşünüyorum ama uzun kullanımda bozulur diyenler var. Sizce Curved mi düz ekran mı almalıyım?
Ne alaka uzun sürede bozulabilir. Bunu söyleyenler nasıl bir kafa yaşıyor anlamış değilim.
Alıp eve getirdiğinde de bozuk olabilir. 1 saat sonra da, 1 gün sonra da, 1 ay sonra da bozulabilir. Kul yapımı elektronik bir cihaz sonuçta.

Bozulma olayını hiç duymamıştım. Curved panellerin daha kısa ömrü olduğunu hiç bir yerde okumadım. Fakat ben düşük bütçede CURVED önermiyorum. Panel kalitesinden ötürü.

Düz ekran IPS panel almak daha mantıklı. 2750-3500 TL arasında fena olmayan ürünler bulunuyor.
Örnek:

27GN650'i kendim deneyimledim. Panel kalitesi iyi olan bir ürün. Diğerlerinin de incelemeleri fena değil. G24F çok pahalanmış o yüzden önermedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı