Custom Lite Windows'lar hakkında düşünceleriniz nedir?

• Konuyu başlatan arslN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 373

arslN

Femtopat
Daha fazla  
Gaming için bayağı PC'deki çoğu şeyi siliyorlar ve bayağı bir FPS artışı oluyor. Ama güvenilirliği hakkında endişelerim var. Daha önce kullanan varsa bana önerebilir mi Lite bir Windows 10. link atarsanız iyi olur ;)

Gaming için bayağı PC'deki çoğu şeyi siliyorlar ve bayağı bir FPS artışı oluyor. Ama güvenilirliği hakkında endişelerim var. Daha önce kullanan varsa bana önerebilir mi Lite bir Windows 10. link atarsanız iyi olur ;)

Hocam Lite modlanmıştan yazıyorum ama programlar ful indir sitesini desteklemiyor Technopat atamıyorum ismini karışık yazdım bot engellemesin diye.

Bütün custom isolar öcü, bütün orijinal Windows'lar da kral değildir. Önce aklımıza bunu sokmamız lazım. Bazı custom isolar hatta düz Windows'tan daha iyi güvenlik ve gizlilik sunarlar. Uzun süre Atlas 20h2 kullandım önerebilirim. Şimdi de Rekos ile 1703 sürümündeyim bazı destek sorunları yaşadım ama akıcılığı hoşuma gittiğinden değiştirmedim şimdilik.

NTLite den orjinal windowsu modlayabilirsin. Basit + güvenilir.

Geri
Yukarı