Custom Recovery Olmadan Stok ROM Yedegi Alma?

volcy123

Hectopat
Daha fazla  
Samsung C5 pro telefon icin henuz custom recovery bulunmamakta. Sorum ise custom recovery olmadan stok ROM yedegi alinabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam modeli verirseniz internetten sizin için stok ROM indirme linkini verebiliriz.

Sanırım anlatmak istediğin TWRP'den alındığı gibi bir yedek almak istiyorsun, emin değilim ama TWRP olmadan bunun olacağını zannetmiyorum.

Tam modeli verirseniz internetten sizin için stok ROM indirme linkini verebiliriz.

Sanırım anlatmak istediğin TWRP'den alındığı gibi bir yedek almak istiyorsun, emin değilim ama TWRP olmadan bunun olacağını zannetmiyorum.

bendeki model sm-c5018 olan model.bu modelin stok romu internette sadece CHM kodlu china mobile tel operatoru romu olarak var ve bu romda playstore ve tr dil secenegi yok.Ama her nasil yapildiysa telefonu ilk aldigimda kurulum ekraninda tr dil ve play store vardi.Root atarken half brick yaptigim icin elimdeki tr dil olan rom gitti.Teknik servise yollayacagim telefonu stok rom icin.Ama tekrar boyle birsey yasamamak icin tr dil olan stok romu yedek almak istiyorum.Buyuk ihtimal kies de brick vb seyler oldugunda firmware yi model kodu ile china romu indirecek cunku sammobilede ve internette sm-c5018 icin farkli ulke stok romu yok.

Ayriyetten yine c5 pro nun sm-c5010 kodlu olan versiyonun tayland romunu kurdum telefona tr dil ve play store geldi fakat bu seferde wifi calismadi.sebeke cektigi halde sanki hic cekmiyormus glbl tek dis gosteriyordu.Acaba bu romdan tr paketini diger c5018 romuna aktarma gibi birsey olabilir mi?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bende 2 Gün önce ithalat garantili SAMSUNG C5 PRO marka telefon aldım.Benim ki arkadaşımın bahsettiği sm-c5018 olan değil sm-c5010 olan versiyon. İlk olarak bootloader menüsünden knox u kontrol ettim. Knox 0x00 yani müdahale edilmemiş görünüyordu.Kurulum sırasında hiç bir samsung servisi çalışmadı My Knox,cloud, mail ve güvenli klasör gibi.Ayrıca menüde yazılım güncelleme kısmı da yok.Şimdi sorum şu: Samsung SMART SWİTCH ile yazılım kontrolü yaptığımda yeni sürüm buluyor.Bu sürüm hong Kong sürümüymüş. Arkadaşımın yüklediği ve şebeke sorunu yaşadığı rom.Bu sürümü yüklesem benim telefonumda da şebeke ve/veya wifi sorunu olur mu?Diğer forumlarda araştırdım bu şekilde sorun yaşayan arkadaşlar var.Net bir cevap alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.:confused:

Merhaba arkadaşlar bende 2 Gün önce ithalat garantili SAMSUNG C5 PRO marka telefon aldım.Benim ki arkadaşımın bahsettiği sm-c5018 olan değil sm-c5010 olan versiyon. İlk olarak bootloader menüsünden knox u kontrol ettim. Knox 0x00 yani müdahale edilmemiş görünüyordu.Kurulum sırasında hiç bir samsung servisi çalışmadı My Knox,cloud, mail ve güvenli klasör gibi.Ayrıca menüde yazılım güncelleme kısmı da yok.Şimdi sorum şu: Samsung SMART SWİTCH ile yazılım kontrolü yaptığımda yeni sürüm buluyor.Bu sürüm hong Kong sürümüymüş. Arkadaşımın yüklediği ve şebeke sorunu yaşadığı rom.Bu sürümü yüklesem benim telefonumda da şebeke ve/veya wifi sorunu olur mu?Diğer forumlarda araştırdım bu şekilde sorun yaşayan arkadaşlar var.Net bir cevap alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.:confused:
Denemeden bilemessin. Bendede huawei p8 lite var ve arkadasta wifi algilamama sorunu olan ROM bende sorunsuz çalışmıştı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı