Custom ROM nasıl değiştirilir?

Sistemi yedeklemenize gerek yok bence. Sadece verileri almanız yeterli.
Bişey yanlış giderse diye almak istiyordum. Bir de sıkıştırmayı kapatarak deniyorum şuan olmaz ise sadece verileri yedekleyeceğim. Hangi seçenekler işaretlenmeli sadece veriler için?

@364809 yine olmadı. En iyisi sadece verileri yedekleyeyim. Hangi seçenekleri yedeklemeliyim?

Son düzenleme:
Bir şey yanlış giderse diye almak istiyordum. Bir de sıkıştırmayı kapatarak deniyorum şu an olmaz ise sadece verileri yedekleyeceğim. Hangi seçenekler işaretlenmeli sadece veriler için?

@364809 yine olmadı. En iyisi sadece verileri yedekleyeyim. Hangi seçenekleri yedeklemeliyim?

Userdata ve dahili depolama.

System, vendor, cache temizleyin ve ROM'u flashlayin.
Teşekkürler.

System, vendor, cache temizleyin ve ROM'u flashlayin.

Emin misiniz bunları temizlemem gerektiğinden? Her yerde başka bir şey yazıyor, emin olamadım.

Pixel Experience Plus Android 11 ROM'dan, pixel Experience Android 12 ROM'a geçiyorum.

Teşekkürler.

Emin misiniz bunları temizlemem gerektiğinden? Her yerde başka bir şey yazıyor, emin olamadım.

Pixel Experience Plus Android 11 ROM'dan, pixel Experience Android 12 ROM'a geçiyorum.
Yaptım, herşey tamam.

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Yaptım, her şey tamam.

Sakın hocam yükseltme yapıyorsunuz sakın silmeyin.

Geri
Yukarı