Custom ROM Samsung M10S'e A20 ROM'u atmak

Merhaba, elime bi' tane Samsung M10s geçti. Kendisi A20 ile birebir aynı cihaz. Ben şimdi bu cihaza A20 ROM'u Flash'lasam, cihaz Brick olur mu?

Teşekkür ederim...
A serisi fonksiyonları M serisi ile uyuşmayabilir. Böyle bir şey yapmanızı önermem her ne kadar dediğiniz gibi aynı olsalar da M serisinde bir kaç şeyden kısılıyor.

A serisi fonksiyonları M serisi ile uyuşmayabilir. Böyle bir şey yapmanızı önermem her ne kadar dediğiniz gibi aynı olsalar da M serisinde birkaç şeyden kısılıyor.

Ben de emin değilim. Cihazların kod adları ve isimleri dışında birebir aynılar...

İşlemciler aynı olduğu için ve ROM'u geliştiren kişi M10s için destek vermiş ise sorun olmaz.

Bu desteği veren yok sanırım. Direkt DerpFest'in Android 12 ROM'unu kursam, Brick olur mu acaba?

@Umut Nas hocam siz de bi' el atın :).

Son düzenleme:
Ben de emin değilim. Cihazların kod adları ve isimleri dışında birebir aynılar...

Bu desteği veren yok sanırım. Direkt DerpFest'in Android 12 ROM'unu kursam, Brick olur mu acaba?

@Umut Nas hocam siz de bi' el atın :).
Bence bu işi boşverin. GSI gibi ROM'u bulunmayan telefonların GSI'si vardı.

Bence bu işi boşverin. GSI gibi ROM'u bulunmayan telefonların GSI'si vardı.
GSI ROM'u bulunmayan mı? Adı üstünde GSI. Jenerik sistem imajı. Düzgün seçilmiş bir GSI üzerinde sorun olması düşük ihtimal. TWRP yok ise recovery yaması ile yapılabilir. Eğer dinamik bölümlü ise super içerisine entegre edilebilir. Ve en iyi seçenek bu

Geri
Yukarı