Custom Sıvı Soğutma Ve 4K Pc Toplama

Beowulf

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar geniş bir bütçem mevcut. 4K surrond sistem kurmak istiyorum.

Kullanım alanı :

Oyun, Grafik & Web tasarım, Montaj, Cover gibi bir çok alanda kullanmak istiyorum. Oyunları da 4K oynamak istiyorum. Custom sıvı soğutma için tavsiyelerinize açığım.

Custom sıvı soğutma hakkımda bilgim mevcut fakat benden bilgili arkadaşlarda mevcut. Tekrardan önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sisteminizi toplayın, fotoğrafları burada paylaşın, biz daha sonra gereken tüm yardımı yaparız.
Malum özel sıvı soğutma ürünlerini toplamak epey zaman gerektirir.

EK olunca dandik olmuyor mu? O toplanan Custom S. EK'nin olabilecek en düşük ürünlerinden toplanmış.

Her ne kadar hayali gibi gözükse de; biz arkadaştan fiyat ve öncelikle sistemini toplamasını söyledik.

EK olunca dandik olmuyor mu? O toplanan Custom S. EK'nin olabilecek en düşük ürünlerinden toplanmış.

Her ne kadar hayali gibi gözükse de; biz arkadaştan fiyat ve öncelikle sistemini toplamasını söyledik.
Arkadaşda bizden istiyordu nasıl pc toplarım uygunu hangisidir diye. EK'ye gelirsek, niye o zaman profosyoneller EK kullaniyor? Dandik diye mi? Benim Custom Soğutmada önerdiğim marka EK ve Bitspower'dır.

Arkadaş bütceyi belirtirse onun için parçalar yazarım bu ürünü sevmezse.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı