Custom tarzında klavye önerisi

Bütçe
100$

Seadhy

Kilopat
Bir süredir custom klavye tarzındaki klavyeleri inceliyorum ancak beğendiğim olsa da hala tam olarak karar veremedim. Net bir bütçe belirlemedim ancak 100$ civarı verebilirim. Altta linkini verdiğim klavyeyi beğendim. Sizce alınır mı veya bu bütçe aralığında başka klavye önerileriniz var mı? Teşekkürler

60$+Vergi
ama hızlı gelmesini istiyorsanız buradan alınabilir. (Siteden hiç bir alışveriş yapmadım sadece reklamlarını gördüm)

Bir süredir custom klavye tarzındaki klavyeleri inceliyorum ancak beğendiğim olsa da hala tam olarak karar veremedim. Net bir bütçe belirlemedim ancak 100$ civarı verebilirim. Altta linkini verdiğim klavyeyi beğendim. Sizce alınır mı veya bu bütçe aralığında başka klavye önerileriniz var mı? Teşekkürler
Hangi ülkeden alacaksınız bilmiyorum, nasıl bir model fikrim yok ama GMK67+keycaps+switch alabiliyorsunuz türkiyede Aliexpressten.

60$+Vergi
ama hızlı gelmesini istiyorsanız buradan alınabilir. (Siteden hiç bir alışveriş yapmadım sadece reklamlarını gördüm)
10 dolarlık kuponu kullanmadınız mı ? Kuponla 50 dolar yani 1600TL+700TL vergiyle 2300TL ye geliyor.

Link atabilir misiniz acaba?
Hepsini teker teker yeni hesap açıp satın alıyorsunuz aliexpresstekileri. Switchden 90 tane.

Geri
Yukarı