CV550 80+ Bronze PSU çift ekran kartı için yeterli mi?

• Konuyu başlatan Toro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B
Açık konuşmak gerekirse bant genişliğinden vs anlamıyorum ancak gayet giriş orta seviye benim anakartım gibi girişleri olan anakartlar ile mining yapıldığını gördüm. Ben bu mining işini yapmak istiyorum. Kafaya koydum hocam ancak öğrenerek yapmak istiyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Hocam eksik yazmışım 60 dolar getiriyor RTX 2060. elektrik giderlerini masraf olarak saydığım halde.

Elinizdeki ekran kartını elden çıkartın hocam Gaming gecelerinden RX 6900 XT saf güçte gerçekten rakipsiz bu kartı almaya çalışın. Bu kartla iyi mining yaparsınız. Bu şekilde öğrenin sonra multi GPU'ya geçersiniz.

Elinizdeki ekran kartını elden çıkartın hocam Gaming gecelerinden RX 6900 XT saf güçte gerçekten rakipsiz bu kartı almaya çalışın. Bu kartla iyi mining yaparsınız. Bu şekilde öğrenin sonra multi GPU'ya geçersiniz.
Hesapladım hocam. RX 6900XT ile RTX 3060Tİ aynı işi yapıyor. RX 6900XT'ye fazla para neden vereyim? Neden daha fazla elektrik kullandırayım? Lütfen araştırın yazarken. Atıp tutmakla bu işler olmuyor maalesef. Yardımcı olamayacaksanız zamanını çalmayın insanların!

Hesapladım hocam. RX 6900XT ile RTX 3060 Ti aynı işi yapıyor. RX 6900XT'ye fazla para neden vereyim? Neden daha fazla elektrik kullandırayım? Lütfen araştırın yazarken. Atıp tutmakla bu işler olmuyor maalesef. Yardımcı olamayacaksanız zamanını çalmayın insanların!

Aynı işi mi yapıyor. Siz RX 6900 XT 140W haline bakmişıniz 300Watt ile RTX 3090 ile aynı kazıyor neredeyse bir de atıp tutma diyor baktığın yerlerdeki verileri iyi bak. Bir de yardım etmeye çalısıyoruz.

Uzun süre sağlıklı çalışabilecek sıcaklıklarda ve sorun çıkarmayacak oc değerleri ile 120mh ve üzeri alınan kanıtlı kaynak varsa yollayın o zaman. Böyle bir bilgiye ulaşamadığım için bu yorumda bulundum. RTX 3060Tİ ile alınan 60mh üzeri değerler ile kart uzun soluklu dayanabilecek şekilde modlanmıştı. Burada amacım minimum maliyet ile maksimum verimi almaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı