Cvmaker dolandırıcılığı

Teşekkürler hocam yazı için. Dediğinizi yapacağım. Bir gelişme vesaire olursa buradan güncelleme yapalım ileride. Birlikten kuvvet doğar :) Tekrardan teşekkürler :)
Merhabalar bizi güncelleyebilir misiniz ben de ödemeyi düşünmüyorum da. Teşekkürler.

Konuyu açmamın üzerinden neredeyse 9 ay geçti ve herhangi bir icra olayı yaşanmadı. Maillerini o gün engellediğimi belirtmiştim zaten. Kendi şahsi fikrim insanları korkutarak toplayabildikleri parayı topluyorlar. Korkup ödeme yapmamanızı tavsiye ediyorum.
Merhabalar bizi güncelleyebilir misiniz? Ben de aynı konudan muzdaribimde. Teşekkürler.

Merhaba bizi güncelleyebilir misiniz ben de ödemeyi düşünmüyorum da. Teşekkürler.

Merhaba bizi güncelleyebilir misiniz? Ben de aynı konudan muzdaribimde. Teşekkürler.

Merhaba, merak etmeyin şu ana kadar hiçbir şey olmadı. Konuda daha önce bahsetmiştim zaten maillerini engelledim diye. Amaçları sadece korkutarak para almaya çalışmak. Hiçbir şey yapmıyorlar.

Merhabalar bizi güncelleyebilir misiniz ben de ödemeyi düşünmüyorum da. Teşekkürler.

Merhabalar bizi güncelleyebilir misiniz? Ben de aynı konudan muzdaribimde. Teşekkürler.
Merhaba, merak etmeyin şu ana kadar hiçbir şey olmadı. Konuda daha önce bahsetmiştim zaten maillerini engelledim diye. Amaçları sadece korkutarak para almaya çalışmak. Hiçbir şey yapmıyorlar.
Loxyko'nun dediği gibi şu ana kadar hiçbir şey yapmadılar, ilk başta maillerle tehdit ediyorlardı vs ama baktılar ki bir şey alamayacaklar sustular. Ben yine de her gün e-devletten icra durumunu takip ediyorum ne olur ne olmaz diye

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 🙏

Loxyko'nun dediği gibi şu ana kadar hiçbir şey yapmadılar, ilk başta maillerle tehdit ediyorlardı vs ama baktılar ki bir şey alamayacaklar sustular. Ben yine de her gün e-devletten icra durumunu takip ediyorum ne olur ne olmaz diye
Teşekkürler cevabınız için 🙏

Ben sitelerine ödeme için bağladığım kartımı iptal ettirip yeni bir banka hesabı açtım çünkü hesabımda para olduğu anda çekme ihtimalleri var diye düşündüm. Şu ana kadar bir şey olmadı. Arada mail atmaya devam ediyorlar. Kesinlikle ödemeyi düşünmüyorum.

Ben sitelerine ödeme için bağladığım kartımı iptal ettirip yeni bir banka hesabı açtım çünkü hesabımda para olduğu anda çekme ihtimalleri var diye düşündüm. Şu ana kadar bir şey olmadı. Arada mail atmaya devam ediyorlar. Kesinlikle ödemeyi düşünmüyorum.
Merhaba ben de dün kartımı iptal ettim ve yeni kart talebi oluşturdum. Maillerinide keyfimi kaçırdıkları için engelledim. :D teşekkür ederim güncellemeniz için!

Hesabına bloke atamıyorlar o yüzden boşuna hesabınızı kapatmışsınız ama tedbir tedbirdir. Havlayan köpek ısırmaz derler bunların yaptığı da o hesap, gürültü patırtıyla göz korkutup ödeme yaptırtmaya çalışıyorlar ve dolandırıcı oldukları yazışmalardaki üsluplarından da belli

Merhaba ben de dün kartımı iptal ettim ve yeni kart talebi oluşturdum. Maillerini de keyfimi kaçırdıkları için engelledim. :D teşekkür ederim güncellemeniz için!

İyi yapmışsınız :D. Rica ederim :)

Hesabına bloke atamıyorlar o yüzden boşuna hesabınızı kapatmışsınız ama tedbir tedbirdir. Havlayan köpek ısırmaz derler bunların yaptığı da o hesap, gürültü patırtıyla göz korkutup ödeme yaptırtmaya çalışıyorlar ve dolandırıcı oldukları yazışmalardaki üsluplarından da belli

Para çekmeye çalıştıkları için kapattım. Şimdi çeksinler bakalım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı